МУСЯкомарова• 02 сентября 2022

Як жити?..

Всім Доброго вечора!Розкажіть як ви живете в Англії, чи знайшли роботу, подруг,кохання?...
У мене вже опускаються руки...дипломований спеціаліст тут не треба :0 (бюрократія на кожному кроці ,і схоже,що скоро залишуся без житла .
Додому не можу повернутися і тут без роботи теж не мед.
"Накриває" щодня,б´юся як риба об лід -і нічого!...
P.S.знання мови -ідеальне+два диплома
Баба Яга• 02 сентября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Не зрозуміла, куди ви мене запрошуєте. А також не зрозуміло, що це за розрахунки. А ще більше не зрозуміло,пи чому тут гривневий еквівалент, якщо живете ви в UK і головне це покупательська спроможність. Посудомийка в описаному випадку, працюючи 20 годин на тиждень отримує в місяць близько 800 фунтів грос, тобто з податками, скільки це на руки?
З такою сумою податків немає жодних + соц допомога виходить 1400 £
Муроводчица• 02 сентября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Автор поста поделился, что бухгалтером зарабатывал в Украине меньше, чем сейчас в Англии посудомойкой. Отсюда и расчёты, исходя из мин зп. А приглашаю я вас в мир реальных людей, которые здесь на неквалифицированной работе получают больше, чем в Украине на квалифицированной.
И я не знаю истории автора поста, почему она работает на 20 часов в неделю, но при работе на полную рабочую неделю за эти деньги можно позволить себе снять жильё и питаться.
Отблеск мысли• 02 сентября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Посудомийкою набагато більше ніж бухгалтер? Я б посоромилась про таке казати. Що ж ви за фахівець такий? Ну і звичайно в Україні кожен другий магістр, це взагалі не досягнення. Особливо, дивлячись на результат.
А вы думаете у нас бухгалтера много получают? Ошибаетесь.
Гореотума• 02 сентября 2022
Ответ дляМуроводчица
Стоит ограничение на получение пособий. Если в месяц получаешь больше N-ной суммы дохода - пособие снимают. Зачем работать, если можно не работать?
Муроводчица• 02 сентября 2022
Ответ дляГореотума
Не все так просто, часто ограничение из-за детей
СиренаФеоктистовна• 02 сентября 2022
Ответ дляОтблеск мысли
Що це за питання? Я достеменно знаю, що багато бухгалтерів дуже добре заробляють. В моєму оточенні таких вистачає. Це ви помиляєтесь, думаючі, що тільки вища освіта вам щось може гарантувати
Меряно-перемеряно• 02 сентября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
В моєму оточенні також, а ті, що знають англійську то взагалі. Чому ви вирішили, що бухгалтер зі знанням англійської в UK буде отримувати більше на некваліфікованій посаді?
СиренаФеоктистовна• 02 сентября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Ви б прослідкували мої відповіді. Це не я стверджувала, що людина більше заробляє посудомийкою в UK, ніж бухгалтер в Україні
Железобетон• 02 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
А при Шевченко Украина уже здобула незалежність?
Як це пов´язано із вживанням прийменників?

Як у нас на Україні - всі лани квітучи, так у нас на Україні - люди всі співучи.
Хай же щастя буде довгим і пісень багато, бо без пісні в Україні не буває свята.
Отблеск мысли• 02 сентября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Про ВО я вообще ничего не писала, так что вы не можете знать,что я о нем думаю.
Ну бухгалтера не могут похвалиться большим уровнем ЗП, я это тоже знаю ’достеменно’. Бухгалтер,сидящий на определенном участке, в лучшем случае будет зарабатывать до 15 тыс.грн. Главный больше, но и главные далеко не все зарабатывают больше 50тыс.
Герцогиня• 02 сентября 2022
Про ДБС чек вас написали вже вище, це взагалі не проблема, школа сама замовить коли візьме вас на роботу. Розсилайте активно резюме на вакансії в нарсері, в школи, якщо розглядаєте - догляд за людьми з інвалідністю (таких вакансій мільйон), Маркс енд Спенсер наймає українців. Не впадайте у відчай, роботи в Англії повно.
Любительница• 03 сентября 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
учите европейские языки, толку будет больше, как и шансов найти работу
Это Вы к чему вообще мне пишете? Я в трудоустройстве не нуждаюсь.
koreshk9• 03 сентября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Це сума грос, віднімайте податки та соціалку та ні в чому собі нн відмовляйте
При такій зп продовжують платити соціалку, на кожен фунт заробленого знімають невелику частину з фунта соціалки і все одно виходить більше ніж просто сидіти на соціалці.
Кашка-маняшка• 03 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
а сейчас здобула?