МУСЯкомарова• 02 сентября 2022
Як жити?..
Всім Доброго вечора!Розкажіть як ви живете в Англії, чи знайшли роботу, подруг,кохання?...
У мене вже опускаються руки...дипломований спеціаліст тут не треба :0 (бюрократія на кожному кроці ,і схоже,що скоро залишуся без житла .
Додому не можу повернутися і тут без роботи теж не мед.
"Накриває" щодня,б´юся як риба об лід -і нічого!...
P.S.знання мови -ідеальне+два диплома
Муууумие• 02 сентября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Можливо,у когось є знайомі,що працюють стюардесами,які підводні камені цієї професії?
А репетитором онлайн вы не можете работать?
Ацетилсалициловая кислота• 02 сентября 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
кроме Раши вы других стран не знаете
параша
кончені людожери
Ответ дляСкиниУскачи!
на Украине помощник директора 50 евро зарабатывает, 15 тыс гривен?
Какая то противоречивая советчица, то 1000 евро в Украине не проблема, то 500 помощник директора
Взагалі 20 годин на тиждень при мінімалці це 800 фунтів у місяць. Це більше 35 тисяч грн в місяць на наші гроші, працюючи на половину ставки
СкиниУскачи!• 02 сентября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
параша
кончені людожери
совершенно верно, еще Путин х...
Пешеходик• 02 сентября 2022
Не знаю.
Родичка 40 років з 2 дітьми у Шефілді.
Давно працює. Вже навіть у відпустці побувала.
У центрі зайнятості наче стояла, купу співбсід пройшла - так це вона обирала що їй треба
Щоб віддалено можна було працювати, бо меншій дитині ще не знайшла тоді школу
Дипломів там не питали - тільки щоб розмовна англійська та зробити тестове завдання.
Родичка 40 років з 2 дітьми у Шефілді.
Муроводчица• 02 сентября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Як бачите...
Можливо,я спішу і три місяці не великий срок?
На счёт проверки, вы имеете ввиду DBS check? Поищите информацию, во-первых, недавно был большой набор на стажировку в HMRC( нечто типа нашей налоговой). Я подавала документы, мне помогали в джоб центре. Одно из условий- проверка на криминальное прошлое. Они бы не помогали мне заполнять все формы, т к точно знали что я в стране 3 мес. Кроме того, читала пару историй наших соотечественниц, которые прошли эту проверку и устроились помощниками учителя.
Во-вторых, погуглите эту службу, которую я указала вверху. Там не сильно шикарные условия (22 тыс на 2 года стажировки), но на комнату точно хватит.
Выше нос, с языком и образованием у вас выше шансы, чем у кого-либо.
Магиня• 02 сентября 2022
Ответ дляБаба Яга
Вища освіта, магістр. Вдома працювала бухгалтером і помічником директора. Тут на кухні в ресторані на мінімалку, 20годин, але по грошах це набагато більше, ніж вдома.
Багато в кого тут, вибачте, ’корона не проходить’ в двері простої роботи 🤔
Дві вищі освіти, працюю в готелі прибиральницею, не комплексую, дивлюсь на це як на пригоду))
Баба_Воля• 02 сентября 2022
Ответ дляЗоркая Зорро
На Украине, это где?
На каком-то острове , видимо, только к таким островным государствам допускается ’на’ по правилам русского языка
МУСЯкомарова
• 02 сентября 2022
Ответ дляМуроводчица
Щиро дякую!
Баба_Воля• 02 сентября 2022
Ответ дляЖелезобетон
Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
А при Шевченко Украина уже здобула незалежність?
Роза завяла• 02 сентября 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Я помощник владельца бизнеса. Моя зп 85000 грн) Киев
Магиня• 02 сентября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Не повірите-не знайшла,чи то карма така...
так может не в стране дело?)))
МУСЯкомарова
• 02 сентября 2022
Ответ дляМагиня
так может не в стране дело?)))
Я вже теж поглядаю на Канаду
Любительница• 02 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Ещё ’на’ употребляется при наступлении - идём на Украину, на Берлин, на МОСКВУ! Короче, при нападении используется ’на’.
Gala_la_la• 02 сентября 2022
Ответ дляМуроводчица
И с такими специальностями нельзя ничего найти в NHS?
Можна, помічник вчителя їй пропонували, але вона не захотіла (?) Як на мене для першої роботи в новій країні - це нормальна робота.
Любительница• 02 сентября 2022
Ответ дляБаба_Воля
Я думаю, тут имеется ввиду на земле. На родной земле.
СкиниУскачи!• 02 сентября 2022
Ответ дляЛюбительница
учите европейские языки, толку будет больше, как и шансов найти работу
Gala_la_la• 02 сентября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вже теж поглядаю на Канаду
Для Канади, як правило, перша робота - клінінг. Це як кажуть survival job. А потім все залежить від бажання. І лікарі повертаються в професію.
Домашка• 02 сентября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Соціальних працівників якраз і бракує!проблема в тім,що потрібна довідка про несудимість,яку видадуть тільки після прожитих в Англії 3 !!! років
А українська довідка їх не влаштовує?
СкиниУскачи!• 02 сентября 2022
кстати да, для работы в школе нужна справка о том, что у вас нет проблем с законом
СкиниУскачи!• 02 сентября 2022
Ответ дляДомашка
А українська довідка їх не влаштовує?
нет конечно
СиренаФеоктистовна• 02 сентября 2022
Ответ дляБаба Яга
Посудомийкою набагато більше ніж бухгалтер? Я б посоромилась про таке казати. Що ж ви за фахівець такий? Ну і звичайно в Україні кожен другий магістр, це взагалі не досягнення. Особливо, дивлячись на результат.
topinambur_1981• 02 сентября 2022
Ответ дляБаба Яга
20 годин на тиждень? Чи як?
СиренаФеоктистовна• 02 сентября 2022
Ответ дляМуроводчица
Ваша математика хромает. Минималка в Англии это примерно 1200ф чистыми, т е примерно 63 тыс грн.
Близько 1600 і це гросс, на руки десь вполовину менше. Ну і вартість життя в UK значно дорожче, ніж в Україні
СиренаФеоктистовна• 02 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Це сума грос, віднімайте податки та соціалку та ні в чому собі нн відмовляйте
Муроводчица• 02 сентября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Welcome! Из-за большой разницы в уровне дохода и курса валют и получается именно так, посудомойка на минималку получает в районе 65 тыс грн. по текущему курсу. Много бухгалтеров в Украине столько получают?
Гореотума• 02 сентября 2022
Ответ дляБаба Яга
Лєна?
Мост_Устал• 02 сентября 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Блин, зачем вы аноним включаете, все уже знают кто вы) Вы бы в своей жизни порядок навели. Я понимаю что она у вас не сахар, но это не повод на людей бросаться
Кто эти все и какая печаль мне от того, что какие то все знают что то ?😂😂😂😂
Этот коммент просто взорвал мозг 😂 плачу 😂
СиренаФеоктистовна• 02 сентября 2022
Ответ дляМуроводчица
Не зрозуміла, куди ви мене запрошуєте. А також не зрозуміло, що це за розрахунки. А ще більше не зрозуміло,пи чому тут гривневий еквівалент, якщо живете ви в UK і головне це покупательська спроможність. Посудомийка в описаному випадку, працюючи 20 годин на тиждень отримує в місяць близько 800 фунтів грос, тобто з податками, скільки це на руки?
Цветов Мне срочно• 02 сентября 2022
Я работаю помощником учителя, мне очень нравится работа с детьми. Справка о несудимости (DBS check) очень легко получается в течение недели после заполнения формы онлайн. Да, бюрократия присутствует, меня целый месяц оформляли на работу, я думала, про меня уже забыли, но в этот месяц я работала помощником воспитателя на замену в детском саду.