...аяприкольная• 03 сентября 2022

Кукурудзяні пластівці з молоком на сніданок

Дівчата, потрібна консультація. В міру обставин перейшла з дітьми на кукурудзяні пластівці+інші з молоком на сніданок. До цього ми ніколи так не снідали. Нам подобається, звичайно це «полегшило» моє життя, але є питання щодо здорового харчування. Чи всі ці пластівці з цукром/замінником? Можливо є корисна овсянка яку можна заливати холодним молоком? Ми робимо мінуси з різних пластівців, але хочеться хоч половину з них замінити на корисніші. А бувають такі? Підкажіть, на що звернути уваги, головне щоб їсти з холодним молоком
ПотеряласЯ Я...• 03 сентября 2022
Есть гранола, там полезно и тоже молоком заливается
Кто крайний?• 03 сентября 2022
Ні, це все рафінована некорисна їжа. Нормальну вівсянку треба варити 10 хвилин. Може спробуйте гречку чи вівсянку звечора заливати молоком
мадамГрицацуева• 03 сентября 2022
У меня ребенок ест овсянку + любые хлопья туда. Овсянку залить подогретым молоком, накрыть тарелкой. Через 5 мин тарелку убрать, насыпать хлопья и приятного аппетита.
Угадайс• 03 сентября 2022
На ніч залийте вівсянку йогуртом в банці чи чашці(можна додати ягоди,горіхи,какао)
автор ...аяприкольная • 03 сентября 2022
Ответ дляКто крайний?
А молоко не скидає за вечір? Щоб потім не мати неприємності? З кишечником немає проблем
Кыся-брыся• 03 сентября 2022
Зранку краще їсти м’ясо- жиро- овочеве. Наприклад, яєшню з помідором або биток з салатом.
Найкорисніша вівсянка, яка довго вариться, плющена.
Разгуляшка• 03 сентября 2022
Не їжте таке взагалі. Це одна з причин тотального ожиріння в США. Оці сіріали з молоком, це просто бомба для підшлункової. Краще вже бутерброди, яєшня, вчорашня гречка.
Герцогиня• 03 сентября 2022
Да, от такой еды лучше отказаться.
От всех этих сухих завтраков.
Это неизбежно приводит к неприятностям с поджелудочной.
Кто крайний?• 03 сентября 2022
Ответ для...аяприкольная
Я также робила з водою та кефіром, можна в холодильник поставити
Ответ дляРазгуляшка
Я теж так завжди думала. Але живу в сім’ї
Медиків, і дивлюся вони кожен день так харчуються, дорослі і діти худі. Проблем немає, а час не витрачають даром. Тому я й задумалася собі спробувати