Почемучка• 02 сентября 2022
Накидайте ідеї НАЙЛЕГШИХ сніданків для першокласників
Мої варіанти: молочна каша у мультиварці/творог+сметана+мед/бутерброди+чай/яйця/млинці (тісто з вечора, а спекти буде пару хв)/мюслі з молоком.
Це перше, що прийшло в голову. Накидайте ще ідей, будь ласка. Головне - щоб дуже швидко робилось з мінімумом затрат часових та зусиль.
Запароленое одеяло• 02 сентября 2022
Ніколи нічого не виготовлюю- каша розчинна, пластівці з молоком, гранола, йогурт, бутерброд
Не прохожу мимо• 02 сентября 2022
Моя дитина ще любить сухі сніданки заливати молоком, або гранолу
Почемучка
• 02 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
А що цього не досить? Чергуйте та й все)
Вони це все у мене і так частенько їдять, бо я так собі готовщик, але досі сніданок/обід/полуднік були у садочку, то я і не парилась, там виготовляли, а тепер більше прийомів їжі вдома - думаю дещо урізноманітнити
ЭкстрасенсиХаЯ• 02 сентября 2022
Чай и бутерброд. Иногда просто с печенькой. Иногда просто чай. Никаких каш и запеканок никто в семье не ел. Да я и сама с утра не могу есть, не лезет.
Почемучка
• 02 сентября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Взагалі ніколи чи саме зранку ніколи?
Почемучка
• 02 сентября 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мої гарненько снідають, повноцінно
Запароленое одеяло• 02 сентября 2022
Ответ дляПочемучка
Взагалі ніколи чи саме зранку ніколи?
Зранку - ніколи, в інший час, коли є настрій і тільки щось просте - м´ясо, риба, гарнір
Муркамурковна• 02 сентября 2022
Звечора приготовила, в золодільнік в окрему тарілку, зранку достала, в мікроволновку і готово
Техпаспорт на медузу• 02 сентября 2022
Ответ дляПочемучка
Мої гарненько снідають, повноцінно
Ну так в чем проблема это повноцинно приготовить с вечера и утром разогреть?
Почемучка
• 02 сентября 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Взагалі не люблю готувати. Потрібні ідея максимально легких, швидких страв
Водійка хімарса• 02 сентября 2022
У нас зранку солодке рідко їдять...каша+яйця з беконом+овочі, кукурудзяна з сиром,омлет з овочами..
Солнечный зайчик• 02 сентября 2022
Гречка з молоком/молочна вівсянка каша/молочна кукурудзяна каша/омлет.
Всё, це наш стандартний сніданок у дитини
Благоуханочка• 02 сентября 2022
не знаю про первоклассников, я нам часто готовлю вареное яйцо + ложка каши из мультиварки (кукурузная, пшеничная, какая-то дурацкая )) . или омлет со шпинатом/картошкой/колбасой/помидорами, запеканка с вечера. такое чередую и как-то даже не надоедает..
Почемучка
• 02 сентября 2022
Ответ дляБлагоуханочка
’Каша какая-то дурацкая’ 😄😄😄
БезникаЯ• 02 сентября 2022
Лінивих вареників наробить/купить в морозилку чи сирників, млинців, сирних кульок (як ліниві вареники, тільки не на борошні, а на манці і кульками), зранку тільки зварити чи підсмажити. Або тісто на декілька днів зробити в холодильник, а зранку по 2вафлі спекти, якщо є вафельниця.
Але я і це лінуюсь, якщо чесно. Зранку в нас завжди те, що готувати не треба: сирки, йогурти, кранчі з молоком.
Благоуханочка• 02 сентября 2022
Ответ дляПочемучка
’Каша какая-то дурацкая’ 😄😄😄
правда, раньше готовила в основном рис и гречку. сейчас открыла и кукурузную, и пшеничную (если не на завтрак, то с мясом она супер), ячневую, овсянку крупными зернами которую варить нужно, пшенную.. )) ну такие недорогие дурацкие крупы отлично идут на завтрак в маленьких количествах как дополнение к яйцу, помидору или кусочку сыра или колбасы )
АнтиТроль• 02 сентября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Согласна, ленивые вареники, манники блинчики, делаю, замораживаю и все быстро готово
ротцвеники• 02 сентября 2022
Мой вариант вам не подойдёт, у нас суп или бульон и порция салата, ягоды и фрукты на десерт.
Только так нет никаких проблем с желчным, он у нас всех проблемный в семье.
Почемучка
• 02 сентября 2022
Ответ дляБезникаЯ
О, закупити вареники - це чудова ідея, дякую! Дівчата дуже люблять
к.Буланова• 02 сентября 2022
Сырники, оладьи, овсянка. Йогурт натуральный с ложкой ягод или варенья.
Почемучка
• 02 сентября 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Мы тоже так всегда делаем)
Это еще и кладезь полезностей
все по ГОСТу!• 02 сентября 2022
Творог+ яйцо+ мука+ сахар.Замесить тесто, порезать на маленькие кусочки и в кипящюю воду .
Спагетти,сверху много сыра,все это расплавить в микроволновке.
Яйца отварные.
Овсянка с изюмом
Яйца отварные.
Овсянка с изюмом
Детские_Будут?• 02 сентября 2022
бутерброд со сливочным сыром,гренки в яйце... Это если нет готовой еды.
Джинцы на Флиси• 03 сентября 2022
Банан + арахімова паста+ лаваш
Овсяноблін
Яйце в формі для кексу і на сковорідку, заповнену водою
Яйце жарене з цибулькою, солодким перцем і помідорками чері
Бутер з рибкою
Ліниві вареники
Млинці заморожені
Вівсянка з фруктами/ горіхами
Ну і в мене є завжди суп, який можна нагріти
Овсяноблін
Бутер з рибкою
Ліниві вареники
Млинці заморожені
Вівсянка з фруктами/ горіхами