Манька Галченок• 03 сентября 2022
Это я не справляюсь или сейчас дети такие?
Дочке 9 лет, а она совсем не слушается. Я плохая мать? Разговоры/уговоры/угрозы/подкуп всё было и ничего не действует!
Например, телефон возьмёшь как сделаешь уроки/не лазить на моей полке в шкафу. Как только меня нет на виду, тут же зависает в телефоне, периодически нахожу свои личные вещи валяющиеся где-то с той запретной полки. Все просьбы помочь подмести/пыль протереть/убрать за собой, встречаются огромным недовольством. И много-много другого. Почему она нарушает запреты, несмотря ни на что??
ГейСюда• 03 сентября 2022
У меня тоже ребенок постоянно в телефоне в 6 лет, создам тему, не могу тоже уже...
Вот Она Я• 03 сентября 2022
Ответ дляМеня не звали
Не треба з ніг на голову. Кожен має право на поганий настрій. Але якщо в дити постійно «поганий настрій на прохання прибратися» то це зовсім інше
вибачте, у вас прибирання - то больова точка?
Сижу на стуле• 03 сентября 2022
Ответ дляМеня не звали
Так, цілком можливо. Діти дуже різні і по-різному потребують уваги батьків. Дайте їй цього. Треба регулярно виділяти час щоб ви приділяли увагу виключно їй. Не відволікались на приготування їжі, чи відповіді на ділову пошту, чи то покупки в магазині. Тобто час або більше тільки з нею по її інтересах. Те саме має робити і батько. Наприклад одна субота в місяц це традиція ходити з батьком в кіно. Коли дитина не буде випрошувати цю увагу вона стане спокійніше
Верно. У нас каждое воскресенье полностью посвящёно ребёнку. Играем, ходим, куда она хочет.
Сижу на стуле• 03 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
Конечно, гормоны бушують... Они уже не кнопики но еще даже не подростки.. Шатает их знатно) Устаканится всё
Спасибо)
Кишмишная Мая• 03 сентября 2022
Ох, вам мою бы почти 9ти летку на пару дней и все, что вы описали вам показалось бы цветочками. Мне иногда кажется,что в нее демон вселяется. Такое творит, на голову не наиянешь...
Дюймовочка• 03 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
ні. тікають, бо їм пропонують ’пошукати кращу сім’ю’
це мій досвід в службі по справам дітей
слабкі діти ламаються. сильні - протестують. і тікають.
і що страшно - знаходять живими не всіх
це мій досвід в службі по справам дітей
і що страшно - знаходять живими не всіх
А ещё убегают так как им телефон не купили.
Или проучить родителей
Причин тысяча
Или проучить родителей
Причин тысяча
Сижу на стуле• 03 сентября 2022
Ответ дляАнонимба
Не все дети такие.. воспитание и главное пример ваш.
Да. Меня если дочка просит что то не трогать, я этого не делаю. Какая то бумажка, для меня похожая на мусор (просто клочок
), я всегда спрошу, можно ли выбросить. Родители должны показывать пример и уважать.
Сижу на стуле• 03 сентября 2022
Ответ дляМеня не звали
Де ви навчались? 😱
Мені вже 40+, мене ні вдома не били не принижували, ні в школі я такого не бачила. Так, наша класна керівник була строга, але не принижувала і тимпаче не била нікого
Мне как раз 45.Да, во многих школах такое было. Я их много поменяла. У нас была классная, которая начинала урок с того, что обзывала весь класс серыми (то есть мы ничто и никто). Била указкой по рукам, если ей что то не нравилось.
Кишмишная Мая• 03 сентября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Она любит внимание и ей всегда мало, это есть такое. В обществе все должны ее ’видеть’, она очень общительная.
Может и вправду хочет 24/7 меня только с ней
Прям как про мою!! Вот сегодня чудила такое, что сотавила ее без моего внимания сегодня.
Куратор дебошей• 03 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Тоже самое. Неуправляемая. Мы были не такие, боялись и слушались родителей.
Сыну 9. Тоже так же.
Думаю это оттого , что сейчас тенденция, что родители должны быть друзьями. А какое уважение и подчинение может быть друзьям.
Мои родители всегда были родителями, а не друзьями. Хотя всегда были доверительные отношения.
Меня не звали• 03 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
нічого дитина не ’повинна’
це задача батьків - бути добрим прикладом, щоб дитина мала потребу прислухатись до їхної думки і мала довіру.
а слухатися просто тому, що батькі старші за віком - це не виховання. діти не дурніші від дорослих. і іноді деякі речі розуміють навіть краще. тож і до дітей варто прислухатися. хоча, розумні батьки так і роблять.
Дивиться, мати працює, прибирає, готує їжу і дитина це бачить. Добрий приклад для дитини дають батьки? Добрий. Але!!!!! В більшості випадків дитина не розуміє, що вона доросла до віку коли вже частину цього може робити сама. Вони апріорі звикають, що це обов‘язки мами, бо з народження мама забирала зі столу її тарілку, мама витирала пил з її іграшок, пилососила і все інше. Тому коли мама просить допомогти з цим, у дитине не повинно виникати бажання відмовити. Ось тут дитина повинна прислухатися до батьків. Це і є слухняність.
Меня не звали• 03 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
Я до чого? Я спираюсь на те, про що написала автор тому прибирання взяла за приклад. Чи я щось плутаю і дитина автора нормально реагує на прохання мами прибрати?
Виннипуховна• 03 сентября 2022
По вашим словам складывается мнение, что у вас есть ошибки в общении с вашим ребенком. Но практически невозможно найти родителей, которые всегда находят время и желание общаться со своими детьми именно так, как рекомендует современная педагогика.
Что касается детского непослушания, то это вполне нормально для детей любого возраста.
Анютины ласки• 03 сентября 2022
Автор, у мене теж складна доця. Теж не справляюсь. Віддала у християнську школу......сподіваюсь, разом виросиимо Людину.
Меня не звали• 03 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
автор тріль
Тобто відповіді на моє питання у вас немає?
Меня не звали• 03 сентября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Мені 42, навчалась у звичайній школі, навіть не в самій кращій в районі і ніколи нічого такого не було. Навіть була вчителька похилого віку, яка зверталась до учнів на «ви». А ось у сина в першій школі була вчителька інформатики, у якої майже кожен урок закінчувався темою ви нічого не знаєте та не вмієте, а ось мій син молодець, він у Гугл працює. Але вона не стільки намагалась когось образити, скільки нахвалювати свого сина. Потім наш син перейшов до іншої школи як раз з математично-інформаційним нахилом і зустрів її на Олімпіаді з програмування. Так вона навіть нахвалювало його, що він до обласної дійшов. Ну таке. Вона не зла, а дурнувата та занадто пишається своїм сином.