Кадиров поскаржився на старість та заговорив про відставку з посади голови Чечні 3 вересня, 18:18 | Новини Світу | Чечні Рамзан Кадиров заявив, що "засидівся" на посаді голови Чечні і заслужив на "безстрокову відпустку і довгу відпустку", поки його не вигнали. Джерело: відеозвернення Кадирова Кадиров думає йти з посади очільника Чечні Вже 15 років, як я керую республікою. У нас, у кавказців, чеченців є прислів’я "Яким би не був гість шановним, довгоочікуваним, якщо він вчасно їде, то це ще буває ще приємнішим". Тому, я думаю, що мій час теж настав. Поки мене не вигнали. Мені здається, я вже старий. Колись був наймолодший, недосвідчений. І зараз таким же залишився недосвідченим, але молодість пішла кудись, — сказав він.Також за його словами, він дізнався, що "є "довгожителем" серед чинних очільників суб’єктів Російської Федерації – на першому місці", і що він і сам "помітив, що засидівся, і що цілком заслужив безстрокову і довгу відпустку". Він сказав, що вже думає йти з посади голови Чечні та хоче "вчасно піти". Кадиров сподівається, що чеченці його "підтримають і зрозуміють". Нагадаємо, що Кадирову наразі 45 років. Нещодавно СБУ оголосила йому та двом його поплічникам підозру у скоєнні військових злочинів в Україні. Кадирова звинувачують у плануванні, підготовці та розв’язуванні збройної агресії проти України, умисному вчиненні дій, що призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків та виправдовуванні незаконної збройної агресії РФ проти України правда ✌️
@ukrpravda_news
Відео з Telegram Кадирова
@ukrpravda_news
Відео з Telegram Кадирова
juliankoste• 03 сентября 2022
Я читала сегодня, что его хотят главой росгвардии сделать, фейк ни фейк