Пушап Ми• 03 сентября 2022

У кого есть пароочиститель? Отзывы

Подскажите, нужная вещь в быту? Присматриваю такой
ЗавЛабСнаб• 03 сентября 2022
маленький об´єм води. Краще брати де можна додати води не чекаючи, поки він А так дуже крута річ!! помити підлогу, вікна. Рекомендую

Янка-угомонись• 03 сентября 2022
не самая необходимая, немного облегчает жизнь
ЗавЛабСнаб• 03 сентября 2022
ось такий
https://karchershop-ac.com/image/cache/catalog/par...
Плакулька• 03 сентября 2022
Мне нужный. Много кафеля, мою им. Но модель 4-я, кажется. Этот очень маленький.
Заикальница• 03 сентября 2022
У меня такой ,довольна. Выше верно написали что маленький обьем,но все равно нравится . Решила проблему мытья полов,плиты,плитки,мультиварки..
автор Пушап Ми • 03 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
Посмотрю, спасибо!
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Скажіть,а скляну душову кабину ним мити можна ?

Заикальница• 03 сентября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Можна.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Можна.
клас
Работать надо• 03 сентября 2022
Мне не зашел.
Много влаги от него. Он выбивает грязь из щелей, потом ее все равно собирать.
автор Пушап Ми • 03 сентября 2022
Ответ дляРаботать надо
Мне не зашел.
Я вот тоже сомневаюсь, нужно ли такое в быту, как то обхожусь и без него в принципе
Забыла что?• 03 сентября 2022
Ответ дляПушап Ми
Багато хто так каже, але потім як вимиють свої начебто чисті поли чи кухню, змінюють ставлення. Це реальні люди яких я знаю. Сама хочу купити, але не зараз, бо є інші першочергові трати. Зараз знайшла де можна брати на прокат - мені б відмити шви на підлозі з керамограніту та кахель у ванній
ТелаЧьи нежноСти• 03 сентября 2022
Дуже хотіла, купила- погралася трохи, лежить)))
Купила ще насадку до нього - вікна можна мити ,- мені легше по старинці. Дуже сподобалось, як відмиває рейки в шафі-купе
автор Пушап Ми • 03 сентября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Дякую, я так гриль купила, так потрібен був - стоїть)
Работать надо• 03 сентября 2022
Ответ дляЗабыла что?
В мене своя система миття підлоги, там я майже нічого не роблю і підлога чиста. У парогенеоатора так ж тряпка, як на швабрі, ну, видули ви ту грязяку, а потім її всеодно здирати треба. Короче, я лінива, хочу просто і чисто.
І в мене спеціальний пристрій для миття вікон, він відразу збирає брудну воду.
Обращеница• 03 сентября 2022
Я брала чуть подороже этого.на колёсиках.Вещь нужная,если в доме грудничок,который ползает.А так,стоит у меня,крайне редко достаю.Покупала для борьбы с чесоточным клещом.