Котя_люлю• 04 сентября 2022
Допоможіть з фізикою хто чим може)
Ця дистанційка це пзц...
Виставила презентацію і робіть що хочете, ще й купу завдань задала. 9 клас!!! Батьки вже не завжди допоможуть. І що робити? Репетитори? Так ніяких грошей не вистачить(((.
Допоможіть з цими питаннями будь ласка, хто чим може))
Одна_на_всей_планете• 04 сентября 2022
Я Вам нажаль не підкажу,але просто підтримую( у нас 8 клас, мені за один день вже чуть дах не втік геть , бідні наші діти і ми теж ....
Примара з Київа• 04 сентября 2022
Мій у 8му, вчрра алгебру згадували
, я це ще пам´ятаю, а от із фізикою мені складніше(
Котя_люлю
• 04 сентября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Мій у 8му, вчрра алгебру згадували
Та це просто жах, ще й на уроці не пояснила, а презентація наче для аспірантів, а не для 9 класу... Все бажання вчитися у дітей відбивають деякі вчителі((
Анонимба• 04 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Єшкола, там відеоуроки і тести після уроку.
Это от єплесени?
Анонимба• 04 сентября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Їм бабло капає , їм норм. А дітей вони уже нарікли здобувачами освіти. От і здобувайте як хочете
Анонимба• 04 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Тут
Раз от Мона то все понятно. Книжек детям нет, но ешколу уже склепали. Осталось позакрывать реальные школы за ненадобностью и приватизировать меж собой за копейки
1. Є багато варіантів... можна по гучності, можна по характерній зміні ритму (наприклад, там стрілка з короткими стиками).
2. Та просто 1 поділити на час в секундах.
3. Час в секундах між спалахом і громом (рахуємо про себе чи на годиннику) помножити на 330 (м/с) - і буде щастя.
Котя_люлю
• 04 сентября 2022
Ответ дляGreen_Cat
Дякую велике!
Ра ру ра ру ра• 04 сентября 2022
Ответ дляПримара з Київа
Мій у 8му, вчрра алгебру згадували
Физику дивимся Павел. Алгебра все нормально- легко. Сьогодні за геометрію сядемо
Котя_люлю
• 04 сентября 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Ми по математиці влітку пішли до репетитора, бо теж злетіла через дистанційку((.
Спробуємо теж Павла)
Котя_люлю
• 04 сентября 2022
Ответ для9 комнат
На будущее найдите в Ютюбе преподавателя из Одессы Павла Виктора. У него очень интересные уроки. Когда дистанционка началась из-за карантина, кто-то из девочек здесь советовал.
Дякую!
Закусенец• 04 сентября 2022
Учат всякой херне. Потом выходят с тех школ и вузов слабоумные. Потому что время для реального обучения нужным навыкам утеряно на вот такую херню, как на фото.