Неугомонная• 04 сентября 2022

Що це за організація?

Колега в переписке написал, что он сейчас таким занимается,и сбросил такие фото и сказал, что много написать не может.
Я пошла гуглить, этот Heal Corp это какая то благотворительность во Флориде(Америка).
Это получается он волонтер или что? И где волонтер? На педовой?
Может кто-то в курсе, объясните мне пожалуйста.
автор Неугомонная • 04 сентября 2022
Вот вото
delphoto

Ольчик1998• 04 сентября 2022
Послушаю
автор Неугомонная • 04 сентября 2022
Ответ дляОльчик1998
Послушаю
У Вас также есть такие знакомые или близкие, которые в этой организации?
ГендиреХтор• 04 сентября 2022
А він дозволив вам розповсюджувати цю інформацію? Якщо навіть сам не може багато розповідати, дарма він вам розповів.
автор Неугомонная • 04 сентября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Ой, дуже дякую, дійснно, ото я дура. Зараз попрошу адмінів видалити тему.
Я дуже запереживала, він дуже хороша людина. Вот подумала взнати би де він і якось допомогти.
автор Неугомонная • 04 сентября 2022
Ответ дляГендиреХтор
Но там на фото наче немає ні прізвища, нічого..
Gala_la_la• 04 сентября 2022
А зайти на сайт організації і почитати?
автор Неугомонная • 04 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
А зайти на сайт організації і почитати?
Я читала, но я не зрозуміла, ким там може працювати мій колега. Медиком чи займатися доставкою потрібеих медикаментів, чи ще чимось іншим?
автор Неугомонная • 04 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
А зайти на сайт організації і почитати?
І киньте будь ласка посилання на сайт, у мене гуглл українською ні одного сайта не видав, все на англ. мові.