МаксХмара• Изменено 05 сентября 2022
Різниця в цвітовій гамі GAP у реалі
Вітаю. Хочу замовити на GAP з Америки на знижках худі на блискавці та спортивки. Худі кольору light gray marl, а спортивки кольору light gray heather. Можливо у когось був досвід замовлення таких кольорів, вони сильно один від одного відрізняються у житті? Фото обох прикладаю.
когдадеЦкие• 05 сентября 2022
Ответ дляНе гоню
Якщо спортивки у кольорі, то чому гама цвітова?
Ладно вам
Бандитка Сью• 05 сентября 2022
Два різних відтінки сірого буде не гарно виглядати, тоді вже краще одну із позицій іншого кольору замовити