Оченьценная• 05 сентября 2022

Донька підліток не хоче снідати.

13 років, 8 клас. Почалося ще минулого року, вранці перед школою не хочу, не буду їсти. От і сьогодні сиділа перед тарілкою з сирниками, один з´їла, випила трохи какао і пішла в школу ( так, у нас очне навчання).
До 6 класу завжди снідала, любила вівсянку, яєшню, оладки, творог з йогуртом, рідко бутерброди.
Зараз вже заздалегідь ввечері питаю, що приготувати вранці. Відповідь я не можу їсти так рано. Молодша сестра при цьому їсть все, що даю.
Старшу не сварю, прошу поїш, шлунок болітиме.
З собою в школу взяла сухе печиво, яблуко і суміш горіхів.
З вагою все гаразд, в обід і ввечері їсть добре. І супи і салати і другі страви.
Хочу почути досвідчених мам ситуація нормальна?
Этожзвяздаяегообожаю• 05 сентября 2022
Повезло что в школу ходит
Все остальное такая херня!!!!!
Чи не проблема 🤦🏼‍♀️

Аноним с кешбеком• 05 сентября 2022
Все нормально, будет голодная - поест.
Стетоскопуло• 05 сентября 2022
Вони так починають робити,підлітки. В подруги підлітки зранку пьть лате і все,у школу. В школі нічогісінько не їдять,інколи фітнес батончик. Приходять додому о 16-17 і тоді їдять вже. Шо попало
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Повезло что в школу ходит
Все остальное такая херня!!!!!
Чи не проблема 🤦🏼‍♀️
Навчання змішане, ходити буде аж 1 тиждень в місяць. Решту часу дистанційно.
Стетоскопуло• 05 сентября 2022
Вимагайте,хай хоч1 сирник з´їсть,чи хоч1 яйце варене,ну не можна до 17 години сидіти на двох печивках.
Цветик-семицветик• 05 сентября 2022
Я такая же была. Мне было жаль время тратить на еду. Ну и с утра только открыл глаза- есть совсем не хочется. Это нормально
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Ох( не хочу сварити чи тиснути, вік важкий. Прошу лише не купувати чіпси чи ще якесь сміття.

Марічка• 05 сентября 2022
В мене хлопець, так само не може зранку їсти.
Тому кульки Нестле заливаю теплим молоком і хоч декілька ложок прощу з’їсти.
В школу бере бутерброд, чай, йогурт
Я не в теме• 05 сентября 2022
Я з дитинства не можу їсти зранку, все нормально
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Відповідь я не можу, не голодна((( я не ще не прокинулася.
Вдома буде о 15:20. Чоловік з дому працює, то їсти дає обидвом дітям. Їдять все.
Настасья Пицун• 05 сентября 2022
У меня у брата так было и сейчас уже взрослый также,он не мог с самого утра есть и тоже где-то с 7 класса началось. Хотя и меня и его мама всегда кормила перед школой(разница у нас всего 2 года) я ела,а он нет, брал что-то с собой,а потом ел нормально в обед,если ест утром потом болит желудок. Начинает есть только с 10 где-то. Все нормально
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Та власне що вона їла. В 7 класі почалася така історія. На самопочутя при цьому не жаліється тттт.
Я якщо не поїм, головний біль гарантований(
Finetouch• 05 сентября 2022
Моя тоже редко хочет есть утром, и я такая же, не могу завтракать. Давайте ей в школу что-то из еды, проголодается поест.,
Заставлять не надо, оно реально не лезет с утра
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляМарічка
В школу бере бутерброд, чай, йогурт
Бутурброд не хоче брати( максимум, на що погоджувалася минулого року це яблуко чи банан, суміш горіхів, інколи питний йогурт чи декілька шматків твердого сиру.
Мизимец• 05 сентября 2022
Моя не ест по утрам с 11 лет. Я ее понимаю, организм только проснулся, есть ещё не хочется
НаливайКа• 05 сентября 2022
В мене суворий закон без сніданку з хати зась! Мене не хвилює хочеш не хочеш. Я жодного дня без сніданку не виходила з дому. Я просто втрачаю свідомість. ( Коли аналіз треба натщесерце беру із собою щоб одразу поїсти) . Пояснюю , що можна пропустити обід чи вечерю, а сніданок нізащо!
Птица секретарь• 05 сентября 2022
Раніше їла, бо ви заставляли, тепер має сили відстоювати власні бажання.
Я теж не їм зранку, перший прийом їжі об 11. Син не може їсти зранку, а донька навпаки, прокидається і одразу голодна.
Помогалочка• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
утром нужно есть, чтобы высвободилась желчь, скопленная за ночь в желчном. Хотя бы хлеб с маслом (желчь выделяется на жиры) и чаем пусть ест, чтобы потом не было проблем с желчным
Помогалочка• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
во сколько ребенок последний раз ужинает? Если ужин поздний, то понятно, что утром не будет голодной

3@йk@• 05 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Повезло что в школу ходит
Все остальное такая херня!!!!!
Чи не проблема 🤦🏼‍♀️
У автора видимо в приоритете здоровье ребёнка,а не школьная программа.
Странно,да?
Н@Диете• 05 сентября 2022
Ответ дляМарічка
В школу бере бутерброд, чай, йогурт
Краще нічого не їсти, чим кульки ці
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляПомогалочка
В межах 19 00-20 00. Всі разом вечеряємо. Спати лягають 22 00.
Этожзвяздаяегообожаю• 05 сентября 2022
Ответ для3@йk@
Странно,да?
Скажите это школьникам в прифронтовых городах !!!
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Припиніть рівняти її з собою чи ще з кимось. Дитина почувається добре, де ви бачите в цьому проблему?
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляПомогалочка
Я це розумію. Їй пояснюю. Та оці гормональні підліткові бурі((
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Трохи хвилююся за її шлунок.
Я не Тролль• 05 сентября 2022
Никогда не завтракала. Начала это делать в 35 лет. Отстаньте от человека
Фамильная фондюшница• 05 сентября 2022
Чого це раптом шлунок буде боліти? Не хоче, хай не їсть. Не кожен може зранку їсти. Тим паче в обід і увечері їсть добре.
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Вона хоть щось закидає зранку у шлунок? То й відчепіться від неї.
автор Оченьценная • 05 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Зупиніться. І не вмішуйте в тему війну.
Так, ми живемо у не прифронтову місті. Так, у нас відкрили школи на змішане навчання. Так, я годую дітей перед школою.
Почуватися винною?