Оченьценная• 05 сентября 2022
Донька підліток не хоче снідати.
13 років, 8 клас. Почалося ще минулого року, вранці перед школою не хочу, не буду їсти. От і сьогодні сиділа перед тарілкою з сирниками, один з´їла, випила трохи какао і пішла в школу ( так, у нас очне навчання).
До 6 класу завжди снідала, любила вівсянку, яєшню, оладки, творог з йогуртом, рідко бутерброди.
Зараз вже заздалегідь ввечері питаю, що приготувати вранці. Відповідь я не можу їсти так рано. Молодша сестра при цьому їсть все, що даю.
Старшу не сварю, прошу поїш, шлунок болітиме.
З собою в школу взяла сухе печиво, яблуко і суміш горіхів.
З вагою все гаразд, в обід і ввечері їсть добре. І супи і салати і другі страви.
Хочу почути досвідчених мам ситуація нормальна?
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Це краще ніж лікувати шлунок і тп. Здоров´я це головне. І моя основна задача як мами виростити здорову дитину. Я так їй це і пояснюю. Так само про ’вегетаріанство’ і ’дієти’
Капець
Це ж ви у всьому така
#ялучшезнаючтотебенадо
Це ж ви у всьому така
#ялучшезнаючтотебенадо
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Та ви садист. Організму видніше, що він хоче, а ви як ото продукт сучасної штучної цивілізації.
Хай буде садист. Це нічого не змінить. В будь-якого лікаря спитайте. Вам скажуть снідати треба обов´язково. А голодним до о обіду чи більше ходити шкідливо. Особливо дитині.
Наполеон Бонапарт• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Дорослі будь ласка, хай роблять що хочуть. Дитина повинна поїсти. Їй треба енергія для зростання та навчання теж. Як можна півдня голодному ходити?! В мене дочка якщо зранку не заставлю. В школі ні крихти не з´їсть а ще ГПД ( до війни) і що вперше їла після 17?! Це не нормально.
Не повинна. Дитина розумніша від дорослих у даному випадку. Буде голодна - поїсть.
Наполеон Бонапарт• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Хіба може дитина мати власні смаки, почуття, бажання? От стане дорослою...
То давайте, ламайте її, поки вона не може за себе постояти.
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Будь який розумний лікар вам скаже, що неприпустимо силувати організм
А у вас ще і психічне насильство у відношенні дитини
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це не бурі, а дитина слухає свій організм. Нащо змушувати? Я з підліткового віку не їм в не можу зранку їсти.
Якщо моя буде ’слухати ’ свій організм вся їжа буде лише чай сік солодощі чіпси іноді огірок і картопля пюре . І все. То мені її так годувати? А потім купу грошей на лікування витрачати?
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
То Наливайка і ламає
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Готуйте смачно
Буде їсти не тільки огірки
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Капець
Це ж ви у всьому така
#ялучшезнаючтотебенадо
Це ж ви у всьому така
#ялучшезнаючтотебенадо
Ні. Тільки за сніданком:) далі роби що хочеш.
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Моя не поїсть в тому і справа. З дитинства така. Або солодкого поїсть друзі в школі пригостять або купить солодке якщо гроші дати . Нормальну їжу не їсть .
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
То мені її годувати тільки тим що вона хоче? Солодке з солодким і все?!
Овочі не їсть. Тільки огірок.
М´ясо не їсть, курку не їсть, яйця не їсть. Картоплю пюре або смажена. Макарони варені. Рідко одну сосиску. Млинці з медом рідко. З молочки може попросити какао рідко. Змушую іноді гречку з молоком. Все.
Фрукти не їсть. Літом тільки полуниці( пару ягідок) і кавуни , і то кавун 1_2шматочки за день. Все
Син їсть нормально. Не змушую. Сам просить. Коли зголодніє.
Овочі не їсть. Тільки огірок.
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Готуйте смачно
Буде їсти не тільки огірки
Готую смачно. Син їсть без проблем, не змушую. Сам просить коли голодний. Коли що не подобається не готую. Тільки те що просять те й готую.
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Готуйте смачно
Буде їсти не тільки огірки
Коли в вас немає такої дитини ви мене не зрозумієте.
Коли син їсть нормально з дитинства. Пробує. Просить. Готую що любить.
А друга в рот нічого не бере. Спробувати не заставиш. Не їсть нічого крім картоплі і огірків. І так не один рік.
Нашли в капусте• 05 сентября 2022
Всю жизнь не завтракаю, максимум - это чай и все, и то не каждый день. Если с утра поем - целый день чувствую себя вялой, тяжесть в желудке. Мне 34, проблем с ЖКТ нет, вес в норме. Поэтому и ребенка не заставляю, не хочет - потом захочет.
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Мої діти їдять що хочуть.
Старший взагалі відмовитися від м’яса в 14 років.
Молодший дуже перебірливий. З овочів тільки огірки. Картопля дуже рідко тільки смажена. Каші тільки гречана і інколи рис. Суп тільки курячий з лапшою
Зате спагетті щоч три рази на день.
Не бачу проблеми.
Зате спагетті щоч три рази на день.
Не бачу проблеми.
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Мої діти їдять що хочуть.
Зате спагетті щоч три рази на день.
Не бачу проблеми.
Зате спагетті щоч три рази на день.
Не бачу проблеми.
Піцу гамбургер їдять? Моя ні, всі дивуються в ресторані тільки картопля фрі. Все. Ніколи не пробувала помідори, перці, персики, сливи, дині, абрикоси , ніякі ягоди окрім полуниці.
До війни були в Туреччині 16днів, двічі на день їла ці дні тільки фрі і огірки і все. Супи не їсть ніяких. Борщ не їсть. Молочку не їсть.
Вдома намагаюсь щоб хоч трохи якісь вітаміни їла
м´ясо треба тут я не похитна. Вегетаріанство і дієти це після 18 і не замій о рахунок
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Ну то ви вважаєте відмову від деяких продуктів ’вибриками’, якщо мова про ваш рахунок.
Не уявляю, як примушувати людину істи те, що вона не може їсти. Прив’язувати до стільця та запхати у рот? Ну от реально, як ви це уявляєте.
До речі, молодший син не їсть хліб. А ще в нас немає ніякого обов´язкового ’пєрвого’
І всі здорові.
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
І всі здорові.
Супи не варю давно. Не хочуть їсти да й усе. Борщ варю коли просять.
Сама теж перебірлива.
Але дочка це взагалі, я ж кажу, по вашому мені треба їй дозволити солодке замість сніданку обіду і вечері. І готувати тільки картоплю і огірки. І все
А коли виросте і будуть проблеми зі здоров´ям, я їй скажу вибач ти їсти не хотіла, то я тебе й не змушувала. А тепер лікуйся. Виходить дітей нічого заставляти не треба, так? Наприклад не хоче носити окуляри , не змушувати? Чи лікувати та чистити зуби , хай будуть криві? Це ж теж насилля так?
Сама теж перебірлива.
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Сама теж перебірлива.
’сама теж перебірлива’
То вам можна?
Ви не будете їсти те, що вам не смачно?
До чого тут зуби.
Їжа повинна приносити задоволення, тоді від неї користь.
Я в дитинстві багато чого не їла, що їм із задоволенням зараз.
Ніхто не переймався.
Взагалі то різноманітне харчування це по одному джерелу тваринного та рослинного білка, одна крупа, один овоч, один фрукт. Цього достатньо
То вам можна?
Ви не будете їсти те, що вам не смачно?
До чого тут зуби.
Ніхто не переймався.
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
’сама теж перебірлива’
То вам можна?
Ви не будете їсти те, що вам не смачно?
До чого тут зуби.
Ніхто не переймався.
То вам можна?
Ви не будете їсти те, що вам не смачно?
До чого тут зуби.
Ніхто не переймався.
Я знаю так цього по одному і немає. Тому і заставляю.
Один овоч -огірок, картопля , крупа- макарони?! Фрукти - жодного. Тваринний білок- жодного. Рослинний білок ( це горіхи, олія, авокадо?! Наскільки я розумію) - жодного
Белая и пушистая• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
То може в неї ферментів якихось не вистачає?
Ви б краще замість насилля, до лікаря б сходили.
Ответ дляНаливайКа
В мене суворий закон без сніданку з хати зась! Мене не хвилює хочеш не хочеш. Я жодного дня без сніданку не виходила з дому. Я просто втрачаю свідомість. ( Коли аналіз треба натщесерце беру із собою щоб одразу поїсти) . Пояснюю , що можна пропустити обід чи вечерю, а сніданок нізащо!
так а при чем остальные члены семьи к потере вашей свидомости?
что за пищевое насилие?
вы теряете сознание - вы и ешьте, а остальных зачем заставлять. Не все любят кушать утром, особенно как тут пишут: жареные сырники, жирные сметаны, яйца вареные .. треш какой-то
что за пищевое насилие?
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляElani
что за пищевое насилие?
Пусть ребенок не ест до 16-17? Живет на сладком? В выходные я не заставляю так просит есть аж после 15х, и нормальную еду не ест. Только сладкое просит.
Марічка• 06 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Бутурброд не хоче брати( максимум, на що погоджувалася минулого року це яблуко чи банан, суміш горіхів, інколи питний йогурт чи декілька шматків твердого сиру.
Давайте ей смузи в пакетике.
Питательно и вкусно.
Они есть и со злаками
Питательно и вкусно.
Они есть и со злаками
Марічка• 06 сентября 2022
Ответ дляН@Диете
Краще нічого не їсти, чим кульки ці
Ничего подобного ))
Мой гастроэнтеролог сказал, что лучше сухой завтрак с молоком чем ничего.
Только надо качественные покупать