Оченьценная• 05 сентября 2022
Донька підліток не хоче снідати.
13 років, 8 клас. Почалося ще минулого року, вранці перед школою не хочу, не буду їсти. От і сьогодні сиділа перед тарілкою з сирниками, один з´їла, випила трохи какао і пішла в школу ( так, у нас очне навчання).
До 6 класу завжди снідала, любила вівсянку, яєшню, оладки, творог з йогуртом, рідко бутерброди.
Зараз вже заздалегідь ввечері питаю, що приготувати вранці. Відповідь я не можу їсти так рано. Молодша сестра при цьому їсть все, що даю.
Старшу не сварю, прошу поїш, шлунок болітиме.
З собою в школу взяла сухе печиво, яблуко і суміш горіхів.
З вагою все гаразд, в обід і ввечері їсть добре. І супи і салати і другі страви.
Хочу почути досвідчених мам ситуація нормальна?
Помогалочка• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Я це розумію. Їй пояснюю. Та оці гормональні підліткові бурі((
видимо переходной возраст, гормональные изменения. Просто на личном опыте советую, (я никогда не завтракала утром, а с 15 лет начались первые звоночки с желчным) и мне так уже и гастроэнтеролог объясняла, что хотя бы кусочек сыра или хлеб с маслом обязательно утром съесть. Не заставляйте ее, просто спокойно поговорите и объясните.
А, вот , эти все сухие завтраки готовые, в топку, лучше вообще не есть, чем есть их
Оченьценная
• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Вона хоть щось закидає зранку у шлунок? То й відчепіться від неї.
Дякую! Підліток перший, мама без досвіду)
Йду працювати і буду заспокоюватися
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Трохи хвилююся за її шлунок.
Чого з ним повинно щось статися
Этожзвяздаяегообожаю• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Зупиніться. І не вмішуйте в тему війну.
Так, ми живемо у не прифронтову місті. Так, у нас відкрили школи на змішане навчання. Так, я годую дітей перед школою.
Почуватися винною?
А войны типа нет?!
Мизимец• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
В мене суворий закон без сніданку з хати зась! Мене не хвилює хочеш не хочеш. Я жодного дня без сніданку не виходила з дому. Я просто втрачаю свідомість. ( Коли аналіз треба натщесерце беру із собою щоб одразу поїсти) . Пояснюю , що можна пропустити обід чи вечерю, а сніданок нізащо!
Меня мать тоже заставляла есть по утрам. Доходило до того, что меня тошнило, у меня не было РПП. Но, по утрам я есть не могла и в меня каждый раз заставляли есть, когда кусок в горло не лез
Зачем так издеваться над ребенком. Все люди разные
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Йду працювати і буду заспокоюватися
Один сирник та какао то зовсім непогано. Пропонуйте їй щось легке. В дитини перебудова організму, зараз її шлунок не хоче перевантаження зранку.
Мизимец• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Зупиніться. І не вмішуйте в тему війну.
Почуватися винною?
В каком прифронтовом городе открыты школы? Я с Краматорска, нас насильно эвакуировали, а у вас школы открыты.
Этожзвяздаяегообожаю• 05 сентября 2022
Ответ дляЦыпка
Тема про сніданок
Удалено администрацией...
Кому там слова не давали• 05 сентября 2022
І я не можу їсти зранку, десь як раз с класа 8го. Причому, це коли я встаю рано. Просто організм ще не прокинувся і я починаю хотіти їсти десь о 12:30-13:00( прокидаюсь о 7) . То може все нормально і не треба на дитину насідати. Якщо їсть ввечері добре, то все гаразд.
Оченьценная
• 05 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А войны типа нет?!
Якщо Ви у прифронтовому місті, щиро співчуваю. Та тему про їжу.
Від нашої сварки на форумі війна не припиниться. І якщо ми перестанемо їсти також не припиниться.
Гарного Вам дня!
Гидроусилитель руля• 05 сентября 2022
Я точно так же чувствую себя, как ваша дочь. Началось это в пятом классе, у меня не было аппетита и я отказалась от завтрака. Сейчас мне 36 лет, ничего не изменилось, мой завтрак с 11-13 в этот промежуток времени.
Н@Диете• 05 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А войны типа нет?!
Хай замість сніданка сітки плете, правильно?
Зайканалужайке• 05 сентября 2022
Автор, я в дитинстві перед школою не могла їсти. Не лізло і нудило якось. Батьки спочатку довбали, потім відстали. Апетит після 2 уроку
з являвся. Тоді їла те, що з собою дали. Все нормально
Крошка Енот• 05 сентября 2022
Лучше так,чем вон писали недавно чем завтракают,кар тока,ребра,это пипец просто...борщ с утра...жах какой то каменный век...
Белая и пушистая• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Ото ви дивна. То ви втрачаєте свідомість, а у інших людей інші організми.
Я наприклад зранку не їм бо не можу кусок в горло не лізе, то мені теж всіх по собі судити і їжу зранку відбирати бо особисто я не їм?
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Дорослі будь ласка, хай роблять що хочуть. Дитина повинна поїсти. Їй треба енергія для зростання та навчання теж. Як можна півдня голодному ходити?! В мене дочка якщо зранку не заставлю. В школі ні крихти не з´їсть а ще ГПД ( до війни) і що вперше їла після 17?! Це не нормально.
Грибной_Дождик• 05 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Повезло что в школу ходит
Все остальное такая херня!!!!!
Чи не проблема 🤦🏼♀️
Все остальное такая херня!!!!!
Чи не проблема 🤦🏼♀️
Searcherer• 05 сентября 2022
Не есть утром это в принципе нормально, я завтракаю в 10-11 утра. Много людей придерживается схем питания 16/8.
Резвая лошадка• 05 сентября 2022
Вважаю , що треба їсти коли хочеш, а не коли треба. У свекрухи з ранку їдять суп, я просто в шоці, але всі різні.
Белая и пушистая• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Ну да, дорослі вільні люди, а з дитини можна знущатися, вона ж нічого зробити не може.
Так, так-впихати їжу коли воно в тебе не лвзе це чисте знущання під лозунгом ’я ж як краще хочу, я краще знаю, я як не поїм то свідомість втрачаю, а значить і всі як я’.
Наполеон Бонапарт• 05 сентября 2022
Я так само відмовлялась. Набіса мені в організм з самісінького ранку їжу запихати? Чай могла попити, максимум.
Цыпка• 05 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Хіба може дитина мати власні смаки, почуття, бажання? От стане дорослою...
Наполеон Бонапарт• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Відповідь я не можу, не голодна((( я не ще не прокинулася.
Вдома буде о 15:20. Чоловік з дому працює, то їсти дає обидвом дітям. Їдять все.
Тим більше нема проблеми. 15 годин то не 17. Можете збалансувати їжу на один прийом, коли дитина прийде, щоб користь була.
Наполеон Бонапарт• 05 сентября 2022
Ответ дляНаливайКа
Та ви садист. Організму видніше, що він хоче, а ви як ото продукт сучасної штучної цивілізації.
НаливайКа• 05 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Це краще ніж лікувати шлунок і тп. Здоров´я це головне. І моя основна задача як мами виростити здорову дитину. Я так їй це і пояснюю. Так само про ’вегетаріанство’ і ’дієти’
Наполеон Бонапарт• 05 сентября 2022
Ответ дляПомогалочка
утром нужно есть, чтобы высвободилась желчь, скопленная за ночь в желчном. Хотя бы хлеб с маслом (желчь выделяется на жиры) и чаем пусть ест, чтобы потом не было проблем с желчным
Як подумаю про жири з ранку, то починає нудити. Не у всіх однаковий організм. Вчіться його слухати.
Наполеон Бонапарт• 05 сентября 2022
Ответ дляОченьценная
Це не бурі, а дитина слухає свій організм. Нащо змушувати? Я з підліткового віку не їм в не можу зранку їсти.