Мая твая не панимать• 05 сентября 2022

Синево збільшила ціни на 15%

Ще тиждень тому мій аналіз був 900 грн, зараз 990 + взяття крові одноразовими системами вже 50 грн, а не 40. Кожен може перевірити ті аналізи, які часто здаєте. Загальний аналіз крові з ручною лейкоформулою був 200, тепер 230. Цікаво, чи підняла ціни Діла. Якщо ні, то ходитиму туди.
СтелькаОТединицы• 05 сентября 2022
Дила, вроде, не подняла. На долго ли.
https://dila.ua/rus/price.html

После шести ни-ни• 05 сентября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Дила, вроде, не подняла. На долго ли.
https://dila.ua/rus/price.html
Думаю ненадолго
НетЕщеНаверное• 05 сентября 2022
Оформляйте он-лайн, будет 10% скидки, хотя в военное время и цены поднимать, вообще совесть потеряли.
Рву и мечу• 05 сентября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так дол виріс, всі реактиви імпортні
НетЕщеНаверное• 05 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
Так дол виріс, всі реактиви імпортні
Я фігею, зато у людей ЗП знизилися і якщо рік назад отримував хоч 500 доларів, то зараз ледве 250 виходить
автор Мая твая не панимать • 05 сентября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
То вони ці 10% якраз і заклали в ціну. Навіть 15%
Простецкая• 05 сентября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
і що? їм в мінес працювати, чи закритися?

Как_б_не_так• 05 сентября 2022
Ответ дляПростецкая
Ну Діла ж не закривається і ціни не збільшує
НетЕщеНаверное• 05 сентября 2022
Ответ дляПростецкая
Сумніваюся, що вони прямо бідні собі в 0 працюють, є інші лабораторії, які не підіймають ціни, вони теж не в 0 працюють і не в збиток.
Простецкая• 05 сентября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
я знаю виробників які працюють собі в мінус щоб ’втримати долю’ і роблять і собі і іншим гірше. в 2015 2 таких конкуренти збанкротувало, так що таке
Рву и мечу• 06 сентября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ну то йдіть в інші лабораторії
НетЕщеНаверное• 06 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
Ну то йдіть в інші лабораторії
Ну то так і роблю, і сама здогадалася без підказки, я завжди моніторю ціни на послуги.