ОдинРазНадетое• 06 сентября 2022

Рінтон Спів Братів?

Захотіла поставити як рінгтон пісню Москва сгоріла. Чи не буде це когось ображати і взагалі може ця пісня викличе в когось роздратування? Мені подобається музика и текст. Але не хочеться конфліктів. Чи варто ставити? Хочу почути вашу думку. Дякую.
Чашечка кофе• 06 сентября 2022
Хотите - ставьте!

Кондуктор автобуса• 06 сентября 2022
А вы что - в Раше? Не знаю в Украине никого адекватного, кого бы эта песенка обидела.
freedom_2015• 06 сентября 2022
я з цим рінгтоном вже місяці три )))гарна пісня така
freedom_2015• 06 сентября 2022
не можу представити собі людину в Україні, яка висловить за такі всеукраїнські мрії якесь незадоволення .Кокошникоголові тільки і ті мають боятися вякнути щось
автор ОдинРазНадетое • 06 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Я Німеччині. Тут рашиків вистачає. Можуть навіть поскаржитись, бо то нетолерантно.