Україна_понад_усе• 06 сентября 2022

Кому не вистачає спілкування англійською мовою, давайте спілкуватися іноді

Можна зідзвонюватися і щось обговорювати англійською. Кому цікаво, пишіть.)
автор Україна_понад_усе • 06 сентября 2022
Такий собі міні спікінг клаб).
РозаЛюксен• 06 сентября 2022
Який у Вас рівень, автор?
Запыхалась• 06 сентября 2022
Полно ресурсов, где можно найти нейтивов и наговориться
Ответ дляРозаЛюксен
Який у Вас рівень, автор?
Intermediate
Ответ дляЗапыхалась
Буду вдячна за пораду, де саме ви бачили.
Це безкоштовні заняття?
Мать драконов• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Intermediate
Якщо будуть люди з однаково низьким рівнем, то толку не буде.
Краще тягнутися до тих, хто вільно говорить.
Ответ дляМать драконов
Intermediate не низкий рівень.
IQ 80• 06 сентября 2022
Ответ дляЗапыхалась
В студию,плиз
РозаЛюксен• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Intermediate
Ви за мене розумніша)), в мене тільки Pre-
alexeybuh• 06 сентября 2022
де ви займаєтесь??? якраз вирішив повчити англійське, але з чого почати..
Мать драконов• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Це безкоштовні заняття?
Мені недавно радили preply.com, але це платно, плюс я сама ще не встигла спробувати, тож хз, наскільки воно там добре. І думаю, є й інші ресурси.
Мать драконов• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Intermediate не низкий рівень.
Низький, повірте. )) У мене Intermediate під стелю, скоро вже буде Upper Intermediate, і це нереально мало для нормального спілкування.
Запыхалась• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Це безкоштовні заняття?
Interpals, абсолютно бесплатно. Или любой английский, американский чат
Ля-ля-ля• 06 сентября 2022
Вибачте за дурне питання, А як визначити свій рівень?
РозаЛюксен• 06 сентября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Можна онлайн.
Я зібралася підучити мову, мені в мовній школі проводили тестування
Ответ дляalexeybuh
Я дивилася відеоуроки в інтернеті. Знайдіть на Ютубі викладач по підручнику Мерфі
Я дивилася це
Мать драконов• 06 сентября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Є купа онлайн тестів з більшим чи меншим рівнем похибки, плюс ще ж врахуйте, що усне говоріння там не оціните.
А так рекомендують placement test (це тип тесту), мені ось цей найбільше сподобався: http://www.macmillanstraightforward.com/resources/...
Там під текстом посилання, для першого швидкого зрізу можете взяти Quick Placement Test.
Ответ дляЛя-ля-ля
В інтернеті є тести. Але просто знання граматики та розмовний рівень можуть не збігатися.
Ответ дляЗапыхалась
Дякую). Але виникло запитання, навіщо носію мови спілкування з іноземцем безкоштовно
Садоводница• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Зазвичай пишуть чоловіки які чогось хочуть. Якщо добре обіграти все то можна завести гарного співрозмовника і не спускатись до непристойностей. Не зі всіма звичайно. Але декілька співрозмовників я так знайшла.
Ответ дляСадоводница
От і я подумала: навіщо іноземцю, який не вивчає українську чи російську, теревенити зі мною англійською. Безкоштовно. Йому що робити нічого?))
Янгол в камуфляжі• 06 сентября 2022
Ответ дляСадоводница
Я так чатилась з одним чуваком і теж думала, що просто спілкування, через 3 місяці отримала його фото в білизні і без
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ось тому і хочу спілкуватись з дівчиною, яка просто вивчає мову))
Запыхалась• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Дело Ваше. Я нашла, кого мне нужно, для общения. А Вы ищите платно )
Запыхалась• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Знаете, если Вы не умеете фильтровать людей и ставить рамки, то гарна дивчина может оказаться ЛГБТ и сбросить фото без ничего.
Ответ дляЗапыхалась
Не заздрю вашому співрозмовнику. Ви дуже різка людина, жах. Всі ваші коментарі в цій темі просякнуті грубістю.
artist.irena• 06 сентября 2022
А почему бы и нет, я б попробовала, а там как пойдет)
Мой уровень английского - upper-intermediate
Янгол в камуфляжі• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Тут на форумі це фішка для багатьох, нахамити і обгадити
Можете пошукати спікінг клаби в реалі у вашому місті, так мабуть ефективніше буде
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Дякую!
Ромашкинная• 06 сентября 2022
Є безкоштовні спікінг клаби щонеділі від Green forest. Пошукайте в Телеграмі.