Девочки, всем привет!🌺🌸🌼 Я начинающий психолог. Хочу создать канал на ютубе и записывать тематические ролики. Подскажите, какие темы вас беспокоят, в каких проблемах вы бы хотели разобраться, и какие ролики вам наиболее интересны? Например: тревожность, кризис после развода, воспитание подростков, что делать если у мужа появилась любовница, диагнозы звезд. Чем больше конкретики, тем лучше. Спасибо за обратную связь)❤
Ответ дляАмарилис
Якщо генетику ніхто не відміняв, то Ви скажете лінивій, егоїстичній свині, що вона лінива егоїстична свиня?
Читайте УВАЖНО що я вам відповіла. Ображати людей це абсолютно недоречно. Це моветон, демонстрація поганого виховання.
Ответ дляАмарилис
Я все прочитала УВАЖНО і маю конкретне запитання. Чому Ви не хочете на нього відповісти?
Ніхто не має право засуджувати іншу людину, окрім суда. Спочатку треба подивитися на себе. Та зрозуміти що ідеальних людей не має. Кожен має право жити як йому подобається, якщо це не суперечить правам інших людей.
Ответ дляУкраинка 007
Правда?
Тобто, обвинувачувати батьків, можна без суда, а пацієнта ні, бо він несе гроші?
Ответ дляУкраинка 007
А Ви скажете пацієнту, щоб він подивився на себе?
Ответ дляАмарилис
Коли людина приходить на психотерапію він повністю зосереджується на собі) Вчиться це робити. Це має назву інтроспекція.
Ответ дляАмарилис
Правда?
Людина має право почувати негативні емоції, на батьків, чи на друзів. Це говорить про фрустрацію, біль. Психолог вчить паціента бачити позитив навіть у негативномі досвіді. Бути вдячним батькам, які б вони не були, за життя. А з психологом вже можна корегувати деякі речі...
ольга521962• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраинка 007
Уявіть: навіть розвиток мозку маленької дитини залежить від того як до неї ставляться батьки. Ті діти які потерпали від насилля, в них мозок формується по іншому та з затримками. Ви розумієте який внесок роблять батьки в формування характеру особистості? Генетику ніхто не відміняв, проте добре виховання може корегувати навіть недоліки вродженного темпераменту.
К психологу чаще всего обращаются молодые люди, пострадавшие или от несчастной любви, или обидели в обществе, просто так к психологу не придут,мы не обсуждаем насилие детей в семье, мы обсуждаем нормальные , адекватные семьи, -всегда психологи говорят, что по всем виноваты родители.Почему?Ответьте на этот вопрос.И да, насилие в семье есть, родителям не все равно, поел ли ребёнок , тепло ли оделся, хорошо ли учится, если ребёнок это не делают, родители будет настаивать вовремя есть, одеваться по сезону, хорошо учиться
Ответ дляольга521962
Чому я повинна відповідати за інших психологів та їх методи психотерапії, непрофессіоналізм? Я вам нічого не повина. Це ваш досвід. В мене інший. Психологів багато та багато напрямків психотерапії. Потрібно знайти свого, який вам імпонує)
Ответ дляАмарилис
Правда?
Я бачу у вас негативне ставлення до психологів. Чому? Через власний досвід? Психологи є різні. Потрібно знайти свого. Також я припускаю, що вас турбує страх, бути знеціненною та покинутою своєю дитиною. И напевно тому ви почувєте злість та демонструєте пассивну агресію, сарказм...
Ответ дляольга521962
Це стереотипи) Багато тих кого турбує питання розлучення, питання проф реалізації, комплексів. Дехто хоче почути про себе щось нове)
ольга521962• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраинка 007
Слава богу опыта нет, я никогда не обращалась к психологам, сама с собой дружу, но очень много наслышана о том , что все подряд психологи во всем винят родителей, все проблемы начинают раскапывать с детства и как следствие виноваты родители … Разыгрываютя ужасные драмы, психологи ведь это же не прослеживают, а дети перестают общаться с родителями, то , что вижу я , это страшно. А вы здесь выпендриваетесь, что это очень интересно. Это страшно. Я понимаю , если психологи снимают стресс последствия войны, разрушений, но настраивать подростков против родителей- это преступление.
Зарас всіх турбує проблема почуття вини. Всім хочеться пояснити свої невдачі чимось, що від них не залежить. Тому добре заходять теми про те, що нас не правильно виховували батьки, гноблять чоловіки і т.д. Про різні травми дитинства, комплекси, блоки.
Можете вибрати цей напрямок - не прогадаєте! Правда він уже дуууже перенасищений.
Орієнтуйтеся на жіночу аудиторію (чоловіки на такому не затримуються). І розповідайте те, що б вони хотіли почути. В тій інтерпритації, яка їм буде приємна.
Щоб по справжньому якось допомогти людям в психологічному плані - потрібні інші відеоролики. Але вони не зайдуть, в людей буде супротив до них і лінь розбиратися і бути чесними з собою. На жаль...
Ответ дляАмарилис
Чи є хоч один випадок, де в психолога не винні батьки? Питання риторичне. Ніхто не скаже свому пацієнту, що ти ледача, єгоїстична свиня і сам винен в своїх проблемах, бо психолог зразу ж втратить свій заробіток. Ні, психолог буде звинувачувати всіх, тим самим розвиваючи в пацієнта почуття несправедливості світу саме до нього.
Є. Але я постійно забуваю назву цього напрямку психології..якщо що, то я маю диплом практичного психолога та сама дуже прискіпливо ставлюся до психологів. За своє життя спілкувалась лише один раз зі справжнім психологом. І так, саме вона мені сказала, що половина йде в психологи із-за грошей, а інша половина - із-за проблем всередині себе. І ця друга половина - дуже невпевнені в собі люди. Але ж зустрічаються і дійсно ті, хто хоче і дійсно допомагає. Не будьте настільки категоричною
Ответ дляУкраинка 007
Це триндець.
Будь ласка, ’припускайте’ щось про себе, чи про свою дитину, чи про своїх батьків. Всі Ваші ’припущення, щодо мене - пальцем в небо. А Ви ще хотіли мені щось відкрити про мене ж.
Ответ дляУкраинка 007
А я от читала в підручнику по віковій психології, що генетика - не більше 20 відсотків. А от середовище - від 40 до 80 відстоків впливу на особистість
Ответ дляАмарилис
Це триндець.
Ваша реакція говорить про інше)
Ответ дляlyuba111
Хоч хтось чесно розповів, чим займаються психологи. Третій абзац показовий!
Ответ дляnahaka
Я про це і кажу. Навіть якщо у дитини все добре з генетикою, але росте в абьюзивному середовищі, це має певні негативні наслідки. І навпаки. Гарне виховання допомагає нівелювати погану спадщину
Ответ дляУкраинка 007
А хіба виховання не насильницький процес в цілому? Ми ж все рівно встановлюємо певні межі та кордони своїм дітям. І до речі, я не знаю, як пояснити 1-2-3 річній дитині, що не можна лізти до розетки чи полум´я руками. Я не знаю іншого способу ніж категорично забороняти, можливо кричати. А це - акт насилля також. Підкажіть, будь ласка, якщо зможете
Ответ дляАмарилис
Так, психологи лікують комплекс жертви та вивчену безпомічність, якщо ви про це. І не треба звинувачувати людину яка з тим стикнулася. В кожного різна психіка, і різний досвід
Ответ дляУкраинка 007
А ви розумієте що ніякі (навіть самі ідеальні) батьки не зможуть все у всіх напрямках зробити правильно? Вони живі люди, зі своїми проблемами, своїми емоціями, своїми травмами дитинства.
Може краще було б вчити дітей (і дорослих) жити серед цього неідеального соціуму і приймати його, не травмуючись при цьому? (але це не стане популярним)
Ответ дляУкраинка 007
Ваша реакція говорить про інше)
Моя реакція, це негативне ставлення до психологів, я це не приховую. Приклад з батьками, це лише приклад, взятий як самий поширений. Можем взяти для прикладу жабу, яка не дає жити, бо всім все падає з неба, а пацієнту ні, і світ несправедливий, бо він гідний кращого (тільки в своїй уяві). Ви теж будете в мені це вишукувати?
Ответ дляlyuba111
Так, я розумію. Ми є жертвами воєнної агресії. І почуття провини це ії наслідок...
Так я з вами згодна. Багато людей вмикають психологічний захист та не хочуть працювати над собою. Це має негативні наслідки для суспільства в цілому.
Дякую за вашу думку)
Ответ дляАмарилис
Ви будете доводити мені, що біле є чорним?
Якщо потрібна буде допомога, порада чи консультація можете звертатися)
Ответ дляУкраинка 007
Не робіть вигляд, що не зрозуміли, а якщо дійсно не зрозуміли, то перечитайте той пост знову.
Ответ дляnahaka
Боюся, що друга ’половина’ більша першої
Тому серед всіх психологів - більшість не здатні допомогти. Як це може перевірити людина з психологічними проблемами, а то ще й з обмеженими фінансами?
Вважаю, що зарас небезпечно звертатися до незнайомих психологів (хіба що по рекомендації). Може бути більше шкоди, чим користі