Украинка 007• 06 сентября 2022

Интересуюсь как психолог...

Девочки, всем привет!🌺🌸🌼 Я начинающий психолог. Хочу создать канал на ютубе и записывать тематические ролики. Подскажите, какие темы вас беспокоят, в каких проблемах вы бы хотели разобраться, и какие ролики вам наиболее интересны? Например: тревожность, кризис после развода, воспитание подростков, что делать если у мужа появилась любовница, диагнозы звезд. Чем больше конкретики, тем лучше. Спасибо за обратную связь)❤
автор Украинка 007 • 06 сентября 2022
Ответ дляmedlar
А для чего притворяться??? Вы живёте эту жизнь для себя, а не для кого -то. Будьте такой, какая вы есть, это уже многое, такое могут себе позволить только действительно сильные люди. Многие ’успешные’люди из моего окружения, все свои силы бросают, чтобы поддержать свою ’успешность’ в глазах других людей...
Цікавить безкоштовна 1 консультація? Можете звернутись у особисті повідомлення. Я з таким працюю. Сама мала складне дитинство... Допомогла робота з психологом та знання. З задовлоенням допожу і вам)

medlar• 06 сентября 2022
Ответ дляУкраинка 007
Спасибо большое. Мое детство вроде уже отболело и уже не трогает, но у меня есть один момент в здесь и сейчас, который я не могу понять. Попробую в ближайшие дни сформулировать вопрос
Jezebel• 06 сентября 2022
Автор де ви навчалися? Розкажіть про становлення себе, як психолога
автор Украинка 007 • 07 сентября 2022
Ответ дляJezebel
Дякую за запитання. Наразі я ще проходжу навчання в Національному Університеті ім. Т. Г. Шевченка.
В мене було складне дитинство та багато питань, на які я шукала відповідь. Мені хотілось дізнатись як побудован Всесвіт. Почалося з вивчання езотерики, астрології, таро і магії ще у школі. Я захоплювалася книжками та фільмами... Та опанувала все це на дуже високому рівні, проводила свої дослідження щодо ефективності західної та східної астрології (Джйотиш). Мала свій погляд та теорії стосовно того, як працює Всесвіт. Спілкувалася з людьми, приймавшими участь у Битві екстрасенсів, найвідомішими містиками України (наприклад Одеська барбі Аматуе). Проводила обряди, магічні ритуали... Вела наукові диспути с астрономами... Вивчала психологію у А. Підводного, яку нині сповідує А. Арестович. Проте, це не дало мені всі відповіді на мої запитання. І я пішла вивчати психологію у вуз. Кожен день відкриваєш для себе щось нове, читаючи нові дослідження, книжки, різні практики та теорії. Наприклад зараз я зосередила увагу на еволюціїній психології. Колись мене цікавив психоаналіз. Але згодом я зрозуміла, що когнетивно-поведінкова терапія дає більший терапевтичний ефект. Ще мені дуже подобається арт терапія, метафорічні ігри. Щось я беру с гештальт терапії. Я є послідовником інтегративного підходу у психології, який поєднує деякі напрямки.
Мені цікаві люди та мені подобається їм допомогати. Я почуваю що це моє покликання, яке мене дуже надихає. Якщо мені вдається допомогти людині я почуваю за себе гордість и дуже цим пишаюся. Я вважаю що людське життя та щастя - це цінності, які має відстоювати кожна свідома сучасна людина. Я хочу змінити світ, і для того я почала з себе. Я пізнала себе, допомогла собі пережити багато негативу, а зараз допомогаю багатьом людям як волонтер.
автор Украинка 007 • 07 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Навіть не сумнівалась, що конкретної відповіді не буде. Ні разу такого не писала користувачам форуму, але, вибачте, з Вами не цікаво. Ви не вмієте відстоювати свою точку зору, натомість, вже знайшли проблему там, де її дійсно немає. А ще Вам потрібно зрозуміти, що люди можуть дискутувати, наводячи абстракні приклади, інакше Ви ніколи не зрозумієте, що за людина перед Вами. Всього Вам доброго.
Навіщо дискутувати? Ви робити проекцію внутрішніх конфліктів на навколишне середовище. У психологічно здорової людини не має мотивації навязувати іншим людям свою точку зору та сперечатися. Суперечка, певна вербальна агресія приховує страх, сумніви. А якщо ти впевнена щодо свого світогляду, цінностей, професійної компетенції в тебе не буде стимулу комусь це доводити.
І вам на все добре) Дякую за увагу
lyuba111• 07 сентября 2022
Ответ дляmedlar
Ну так и вы нападайте в ответ.. пару раз ответите, в следующий раз уже подумают лезть к вам или нет. Разрывайте шаблон вашего обычного поведения. Как только поняли, что вы замерли, начинайте двигаться и говорить.
Нападать в ответ сложно, так как первая мысль всегда ’ я накосячила, я не права’. Приходится сначала все переварить, чтобы понять, что это не так.
Наверное - это и есть основная проблема неуверенных в себе людей. Они слишком легко верят, что виноваты.
Jezebel• 07 сентября 2022
Ответ дляУкраинка 007
Це ваша перша освіта чи друга?
Ви магіструтуру закінчували в Шевченко - загальна психологія?
А практичні знання де здобували, наприклад по КПТ?
Як вам вдається поєднувати позитивне ставлення до езотерики з науковими підходами в психології, які її наче б то виключають?
Чи не думаєте ви, що психоаналіз, а особливо гештальт - це не про науку?
автор Украинка 007 • 07 сентября 2022
Ответ дляJezebel
Це ваша перша освіта чи друга?
Дуже багато запитань. Це що допрос? У мене не має часу на все відповідати. Але можу сказати, що зараз я вважаю, що феномен езотерики повязан з магічним мисленням. Проте, мені імпонують ідеї Юнга стосовно коллективної підсвідомісті та архетипів. Це спорні теми, наразі я все ще проводжу свої дослідження.