Катастрофа• 06 сентября 2022

Шампунь від лупи, сухості і свербіння, порадьте

Будь ласка, хто лікував.
У чоловіка постійне роздратування на голові, червоні плями, сухість, свербіж, лупа.
Я йому раніше купувала Сульсену. Поки миє, то краще. Як тіььки перестає, то знову.
Підкажіть діючі засоби, будь ласка.
Може щось нове з´явилося, а я не знаю.
До лікаря я його не затягну. Мабуть,до дерматолога треба?
Зупка_цем• 06 сентября 2022
Дермазол мне помогает на третий раз

Луноликая Вика• 06 сентября 2022
Eucerin с мочевиной, мое спасение . Дерматолог назначил
ДолькиКабана• 06 сентября 2022
У меня псориаз на коже головы, все как Вы описали- пятна, раздражение, чешется. Много лет помогает обычный shamtu от перхоти.
Kristinka2106• 06 сентября 2022
Надо же. Только хотела такую тему создать. Послушаю. Такая же проблема
Л@кМУс• 06 сентября 2022
Япония kinomoto
автор Катастрофа • 06 сентября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Отакий шампунь чи крем?
Чи комплекс?
Л@кМУс• 06 сентября 2022
Ответ дляДолькиКабана
Пропейте
Сквален+Укон+хлорелла
Станет легче!
Патриотка• 06 сентября 2022
Ducray Kelual ds і Vichy Dercos Anti-Dandruff Treatment тільки ці два допомагають мому чоловіку з такими ж симптомами як у вашого.
Луноликая Вика• 06 сентября 2022
Ответ дляКатастрофа
Отакий шампунь чи крем?
Чи комплекс?
Шампунь. Крем это наверное не для головы...

автор Катастрофа • 06 сентября 2022
Ответ дляЛ@кМУс
Япония kinomoto
Загуглила нічого не знайшла по цій назві
ДолькиКабана• 06 сентября 2022
Ответ дляЛ@кМУс
Пропейте
Сквален+Укон+хлорелла
Станет легче!
У меня ремиссия, пить ничего не буду. Но в свое время голову ’спасла’ именно этим шампунем, теперь боюсь менять.да и нужно ли, если подходит.
ЛюбимаЯНЬ• 06 сентября 2022
Кетоконазол шампунь,В кожу головы втирать лосьон Бифон
Гореотума• 06 сентября 2022
У моего похожее купите клиар шампунь у моего теперь все хорошо
Дайте подуться• 06 сентября 2022
Vichy Dercos
ничевока• 06 сентября 2022
Аптечний на основі дьогтю, дуже неприємний запах під час миття але він лікувальний, при дерматитах, псоріаз і себореї ( в нього часом не себорея якщо плями є,крім лупи?).