Де замовляєте раки, щоб переслади автобусом , дайте контакти і ціни
Леди Репях• 07 сентября 2022
Мы заказывали рыбу из печи в магазине ’Red Rak’ на Prom.ua. Там есть и раки.
Качество рыбы очень хорошее, но продавец не очень приятный, долго отправляет.
Так что Вам решать, насколько Вы хотите раков)
Ответ дляBejza
Люди без хлеба сидят, без воды
А хтось хоче копійчину заробити продаючи раків.
Хтось одяг продає, продукти, то не купляти?
Чи в магазин не ходити? Каву не пити ? Продавці теж люди які хочуть заробляти
Раки це взагалі не розкіш, ви ціни на інші товари подивиться і хтось може собі це дозволити (я не за себе говорю).