Ms. При теле• 08 сентября 2022

Заміжні, хто має коханців, зайдіть но сюди)

Виникло таке питання, під яким привідом ви йдете з дому на таке побачення? А якщо на всю ніч, також що кажете? Як часто бачитесь?
Ядвига Юсьлегко• 08 сентября 2022
замижни здесь при чем? или вы думаете, женщины других сословий что- то другое врут?

БершкомангоЗар• 08 сентября 2022
ми живемо, як сусіди тому чоловіку пофіг де я, а мені де він. Я лікар і піти з дому, для мене не проблема.
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не зрозуміла вас…. А кому врут не заміжні? Вони ж вільні.
Слепок стопы• 08 сентября 2022
На роботу, до подруги, мами, в магазин, спорт зал.
Радуга-дуга• 08 сентября 2022
На всю ніч не обов´язково.
На 2-3 години не проблема.
Жена аллигатора• 08 сентября 2022
чпокаемся в обеденный перерыв на работе
Радуга-дуга• 08 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
чпокаемся в обеденный перерыв на работе
І таке теж було))
Дивні люди) було б бажання)
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
чпокаемся в обеденный перерыв на работе
Вам цього вистачає? А якесь спілкування?
Жена аллигатора• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
вполне и главное - что комар нос не подточит.

у вас наметились отношения на стороне? )

Мальчун-задирун• 08 сентября 2022
Бросьте своих лохов мужей и найдите себе нормальных мужиков что бы не приходилось прятаться.
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора

От щоб комар носа не підточив, це саме головне. Так, намітились . І я вже не зупинюсь, бо дуже тягне.
Жена аллигатора• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
а что не так с мужем, что вы решили налево? )
А у нас макарошки• 08 сентября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Странный коммент, а свободная женщина должна кому-то что-то объяснять. Мужа-то нет, делает, что хочет
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
З чоловіком все добре. Відносини також. Але був в нього гріх давній. І зараз коли з’явився інший я вирішила не стримувати себе)
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
І таке теж було))
Дивні люди) було б бажання)
Мені цього мало. Просто почпокатись в перерву.
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Мого чоловіка не можна кидати. Я такого потім не знайду.
Мальчун-задирун• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Ну да, такого оленя еще поискать нужно...
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Ну от ви ж не знаєте нічого))) навіщо ці коментарі?
Мона_Лиса• 08 сентября 2022
блядство, блядство, блядство. як можна бути такими?????

автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Так, згодна! Але життя одне! Мені за 40) хорошою і вірною я вже була, колись це не оцінилось. А зараз ось так)))
Мальчун-задирун• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Ну мужчин, которым изменяют называют оленями, рогатым, баба-раб... Тут и так все понятно.
Жена аллигатора• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
это вы такая злопамятная? а как узнали про грех?
Бегущаяпо• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Так Вы решили сделать это из-за мести мужу или сами влюбились в другого?
Мона_Лиса• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
судячи з того, що ви написали (хочеться спілкування, прагнете більшого, я вже не зупинюсь, бо дуже тягне) - це вже не просто про секс. Ви мабуть не зрозуміли, але ви вже попали і це буде кінець сімї
Бегущаяпо• 08 сентября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Не факт, что конец семье будет. Если вовремя остановиться, то не будет, плюс от другого мужчины зависит - какой он - будет досаждать или нет после расставания.
Мона_Лиса• 08 сентября 2022
Ответ дляБегущаяпо
автор написала: І я вже не зупинюсь, бо дуже тягне.
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Ні, навпаки не злопамятна. Один раз було, зписала на помилку, пробачила і не згадувала. А зараз життя так повернулось , тому совість не мучить
Бегущаяпо• 08 сентября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Так меня тоже тянуло к другому мужчине и не ради секса, пришлось понять кое-что и расстаться с ним - семья не развалилась.
автор Ms. При теле • 08 сентября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Ні, не помста точно! І не закохалась, дякувати богу. Просто пристрасть сильна.
Мона_Лиса• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
а де межа між пристрастю і коханням? вона взагалі є? одне в інше не перетікає?