Ms. При теле• 08 сентября 2022
Заміжні, хто має коханців, зайдіть но сюди)
Виникло таке питання, під яким привідом ви йдете з дому на таке побачення? А якщо на всю ніч, також що кажете? Як часто бачитесь?
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Не факт, что конец семье будет. Если вовремя остановиться, то не будет, плюс от другого мужчины зависит - какой он - будет досаждать или нет после расставания.
Тут точно на сім’ю не вплине. Він молодший на багато мене, захисник, ще й не проживає в Україні. Зараз він тут, скоро їде в частину, війна закінчиться покине Україну) тому я й не боюсь
Бегущаяпо• 08 сентября 2022
Ответ дляМона_Лиса
а де межа між пристрастю і коханням? вона взагалі є? одне в інше не перетікає?
Ну наверное потому что все так говорят, что это не любовь, а страсть раз хочешь другого человека в интимном плане.
Жена аллигатора• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Ні, навпаки не злопамятна. Один раз було, зписала на помилку, пробачила і не згадувала. А зараз життя так повернулось , тому совість не мучить
помилка? зп´яну пішов наліво?
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ дляМона_Лиса
судячи з того, що ви написали (хочеться спілкування, прагнете більшого, я вже не зупинюсь, бо дуже тягне) - це вже не просто про секс. Ви мабуть не зрозуміли, але ви вже попали і це буде кінець сімї
Так, але це пристрасть! А не почуття кохання.
Бегущаяпо• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Как скоро едет в часть?
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Мені 41. Я давно зняла рожеві окуляри) в нас немає можливостей і часу щоб пристрасть переросла в кохання
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
помилка? зп´яну пішов наліво?
Ні, по трезвому))) там своя історія була. Серіали відпочивають
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Как скоро едет в часть?
Так, зараз переводиться з однієї в іншу
Жена аллигатора• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
ну розкажіть (пішла за попкорном)
Мона_Лиса• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
вчора тут дівчина писала, що зустрічається з хлопцем суто виключно заради сексу, і паралельно ще з багатьма іншими. Але коли цей хлопець сказав, що він теж має когось на стороні окрім неї, то цю дівчину порвало на шмаття і вона вже зрозуміла, що закохана в нього. Ми привязуємося, закохуємося в інших поступово, непомітно і не плануючи. Судячи з того, що ви пишете, то це геть не про секс (бо вам би вистачило перепиху на перерві), а ви самі написали, що шукаєте насамперед з ним спілкування. Ви вже попали, просто ще не розумієте цього, як і дівчина з вчорашньої теми
Добрый Жук• 08 сентября 2022
Когда вы успеваете детей воспитывать, государству дети не нужны, только родителям, а родители заняты, как дальше тут будет если все будут делать это.Возвращение в каменный век.
вареный_look• 08 сентября 2022
В мене коханця не було і нема, але ось вам варіанти:
- робота
- магазин
- спортзал
- подружка
- будь-яка інша лапша, головне щоб чоловік вірив вам))
і відключайте геолокацію в телефоні
й контролюйте свої емоції при чоловікові, бо дуже щаслива дружина це підозріло))
- робота
- магазин
- спортзал
- подружка
і відключайте геолокацію в телефоні
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
ну розкажіть (пішла за попкорном)
Я навіть тоді тут теми створювала ))) але потім видалила свій профіль. Жили собі з чоловіком, але стосунки псувались, бо я не могла завагітніти. І от я відчула що хтось в нього з’явився. Зібрала речі і пішла від нього. Через деякий час дізналась що завагітніла . А в нього вже кохання. Потім дізналась що в дитини вади розвитку несумісні з життям і вагітність треба переривати. Чоловік був поруч, переживав, страждав і підтримував. Так ми і залишись разом в цьому горі. Потім народили дитину.
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ длявареный_look
- робота
- магазин
- спортзал
- подружка
і відключайте геолокацію в телефоні
- робота
- магазин
- спортзал
- подружка
і відключайте геолокацію в телефоні
Дякую! Коротко і по суті)
вареный_look• 08 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Дякую! Коротко і по суті)
Так:) Я теоретично підготовлена)))
Взагалі ідеальне алібі це зустріч в кафе з подружкою, робите селфі з нею, відправляєте чоловіку и пишите ’нам тут так весело, не знаю коли прийду додому’ и все, можна йти з коханцем зустрічатися))
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ длявареный_look
Так:) Я теоретично підготовлена)))
👍👍👍👍🔥🔥🔥 дякую
КараПузовна• 08 сентября 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Бросьте своих лохов мужей и найдите себе нормальных мужиков что бы не приходилось прятаться.
Багатьом тоді прийдеться йти «на вулицю» без засобів до існування
Бабулька• 08 сентября 2022
Ну, на декілька годин не проблема. На ніч не уявляю, що треба придумувати,якщо чесно. Та і на цілий день теж проблематично. Тільки якщо алібі- поїздка в інше місто
Ms. При теле
• 08 сентября 2022
Ответ дляБабулька
Так! Але треба вагомий привід! Добре коли робота передбачає відрядження