Жена брата Админа• 08 сентября 2022
Учитель забирает телефоны у детей.
Столкнулись с неприятной ситуацией - один учитель отбирает у детей телефоны.
Требует, чтобы весь класс сдал ей телефоны.
Что это за произвол и как бороться? Кто сталкивался?
Мурзилка• 08 сентября 2022
в Польше в школе запрещено носить телефон с собой - он лежит в шкафчике - на перемене проверил, и положил на место. Очень строго.
Откушу что там торчит• 08 сентября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
1. это собственность ребёнка.
2. в телефонах эл. учебники.
3. а если тревога? весь класс без телефонов.
4. это унижает детей.
2. в телефонах эл. учебники.
4. это унижает детей.
Так школа взагалі принижує дітей, тож тримайте своє золотце дома!
Нафаня Маня• 08 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Ну в Києві тихо, на ЗУ теж.
Але реально прилітало всюди. Навіть за 20 км до кордону НАТО.
Вытворунка• 08 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Тобто Ви не бачите різниці між відбиранням телефону в дитини і знаходженням в рюкзаку?
Для мене ця різниця - принципова.
Для мене не має принципової різниці у якому відведеному місці(звісно що не сумка викладача, місць можна достатньо придумати) він зрерігається. Головне щоб це було одне правило для всіх. Що означає відібрати?
Нафаня Маня• 08 сентября 2022
Ответ дляВытворунка
Для мене це означаж позбавлення дитини можливості за НАГАЛЬНОЇ потреби мати гаджет у вільному доступі.
Не маю нічого проти, руками та ногами підтримую вимогу НЕ користуватись гаджетами під час навчального процесу, в тому числі на перерві.
Кина_не_будет• 08 сентября 2022
Суперовый учитель. Мы просили, чтоб так делали учителя, но они не согласились, говорили, а кто будет отвечать за телефоны?
Лукава_Кiшка• 08 сентября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
если телефон на уроке не нужен, то он лежит в рюкзаке.
если нужен - используется.
а вот зачем учитель отбирает чужую дорогую технику - это уже вопрос.
если нужен - используется.
Ви не уявляєте вже скільки разів фактично за тиждень навчання вчитель в групі батьків просить їх не дзвонити дітям під час уроків.
Просто поговоріть з вчителем напряму. Може пояснить, що не влаштовує хоч і від цього будете відштовхуватися. І не гарячкуйте. Нічого страшного не відбувається. В порівнянні з війною - ну просто дрібниці.
Щодо підручників - так не надрукували для 5х. В нас навіть одного і в електронному варіанті ще немає - користуємося минулорічними. А так з планшетами майже всі, бо в телефонах - дуже дрібні літери.
Доречи, бажаючі пару підручників замовили у видавництва напряму і на всіх замовили зошити до підручника (хоч був в електронному) у видавництва, т.я. так дешевше і зручніше.
Бомбосховище - я була у бомбосховищі нашої школи, що Вам сказати, хоч є. Гірше, лише підвали наших будинків часів СРСР без ОСББ.
Вытворунка• 08 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Діти різні, тому ці два бажання дуже суперечливі. В ідеалі це може працювати так як ви сказали, на практиці всі знають як часто в школах діти ’навчаються’.
Для екстренного зв´язку, якщо ви так переймаєтесь, краще підходить годинник. Непримітний, не можна гратися на ньому, не дуже дорогий і за потреби дитина може легко зателефонувати + GPS трекер в ньому є. Це правда більше для малих дітей.
Аль_де_Барановна• 09 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
ПриліталО. Мені зараз розказують всі хто повернувся як охєрєнно безпечно в Київі, пофіг на ті тревоги. Я не розумію про які бомби тоді мова йде (про Київ)
Нафаня Маня• 09 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Якщо бажання буде закошмарити і навести ракету на школу - то прилетить куди наведуть. Це вже доведено прильотами по всій території. Я прихильник дистанційки зараз. Особливо маючи за плечима два роки істерії з барановірусом.
Нафаня Маня• 09 сентября 2022
Ответ дляВытворунка
В моїх так і було. Початкові класи - годинник, з 4 класу - телефон. Жодного зауваження з цього приводу від вчителя. Хоча так, у ’крутій’ приватній гімназії в 9 класі довелось трохи пояснити деякі елементарні речі стосовно моєї дитини. Мене було почуто.
Вытворунка• 09 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Локально, ваш окремий випадок справді працює і якщо це так працює то це чудово, так як свідчить що у вас вихована дитина і ви хороша мама.
Якщо виробляти системне рішення, для всієї шкільної системи, то воно завжди розробляється(в ідеалі) на середнього учня щоб покрити довірчий інтервал хоча б 90% випадків. І тут такий локальний підхід коли є відповідальна мама - вихована дитина - адекватний вчитель геть не працює, адже таких випадків підозрюю сильно менше 50%.
Відповідно, ідеально має бути або підхід коли можна носити тільки ’кнопочні’ телефони, або ж набір правил які регулюють використання смартфонів в школі. І тут або дійсно всі ховають в рюкзаки(але підозрюю це не завжди працює), або заборона носіння, що на період віни не варіант, або здача у відведене місце зберігання, що є поширеною світовою практикою.
Аль_де_Барановна• 09 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Так і я про що. Як людина боїться прильотів то дитина сидить вдома. А як не боїться бо безпечна (відносно), зона, то треба змиритися і з вимогою вчителя
Нафаня Маня• 09 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
А як вчитель виставить вимогу всім у вікно вистибувати? Також змиритися?
Коли вже в наших людей той колгоспний совок в голові витравиться?
Одна справа - документально прийняті вимоги школи (я шкіл чимало бачила, в ЖОДНІЙ нема вимоги ’здавати телефон вчителю’, заборона користування - так, зустрічала). Інша справа - свавілля та колгосп.
Аль_де_Барановна• 09 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Только украинские мамы кричат про ’колхоз, совок’ и прочий бред. Есть незаконные требования, а есть законные. Учитель ведет урок и имеет право устанавливать правила на уроке. В школьных правилах нет пункта не есть на уроке, а если ваша бубочка проголодается то может ему счавкать бутербродик пока учитель распинается? Приучите ребенка правильно использовать телефон, не даввйте в школу смартфоны, на переменах общаться с одноклассниками, а не играть в видеоигры или смотреть тик-ток и не наяривать мамочке с отчетом, что сделал между уроками и все ок будет
Нафаня Маня• 09 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Відбирати в дитини телефон - це кримінальний злочин і ніяк не може бути законним правилом.
За своїми дітьми дивіться та привчайте. Вже повторююсь. А не в один колгосп усіх городіть.
Аль_де_Барановна• 09 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Ага, кримінальний
поліцію виклакайте то самі свою бубочку і будете навчати.
Дітям сказали здати телефони, а потім їх повернуть, а не відібрали і в ломбард здали.
Я якраз, за своїми дітьми дивлюсь, а тому ні в мене, ні в них подібні питання не виникають, а також неадекватні закиди про ’кримінальні злочини’. От саме, що такі як ви колгосп і влаштовують вимагаючи виняткового відношення до своєї дєтки
поліцію виклакайте то самі свою бубочку і будете навчати. Дітям сказали здати телефони, а потім їх повернуть, а не відібрали і в ломбард здали.