Пышечка• 08 сентября 2022

Волонтёры безкорыстны? Ну ну

Хожу на интеграционные курсы и просто тихо наблюдаю у человека как пошёл в волонтёры появился эпел таблет, ноут и телефон до этого был старый ноут и телефон, теперь одежда вся с иголочки и обувь так что про безкорыстность волонтёров пожалуйста не заливайте у кого ещё подобные истории?
Все будет, но потом• 08 сентября 2022
Наши волонтеры неплохо заработали. И в Европе как только наш приходил к кормушке, сразу обростал. Не верю никому. Сколько шло с ЕС всего, сколько на местах приносили люди. Мерзость.
Вакцениро Вона• 08 сентября 2022
Притупления-самый бескорыстный😂😂😂😂
автор Пышечка • 08 сентября 2022
Ответ дляВоздух в банке
Це ’устаткування’, яке ви розцінюєте як розкіш, всього лиш знаряддя праці, яке видали на новій роботі і воно немає жодного відношення до волонтерської діяльності. Хоча ні, воно завжди при мені. Бо їду волонтерити одразу після роботи. Ну і звісно використовую його і в волонтерській діяльності.
Да хорошо вы для себя оправдания нашли с таким же успехом и машина и особняк все является помощью в работе ) 😁
А_Шо_Такое• 08 сентября 2022
А якщо показати волонтера, який собі нічого не бнре, ви би змінили свою думку?
автор Пышечка • 08 сентября 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Я верю что есть такие но их единицы.
А_Шо_Такое• 08 сентября 2022
Ответ дляПышечка
Я верю что есть такие но их единицы.
А як ви рахували?
Новогодняя пальма• 08 сентября 2022
Ответ дляПышечка
Троляка ти....писала ж про ноутбук. Не про віллу. Ноутбуки дають людям безкоштовно для роботи.
lenakarp• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
А жить за что они будут? Ну я понимаю если у человека есть еще доход , а если нет? Если он занят этим 24/7 кто будет кормить его семью? Ясное дело что есть воры и нахалисты , но нормальные люди тоже есть и много , Меня больше поражают масштабы воровства наших вельмож
Ну так не такие суммы в Киеве , если некоторые на минималку ишачат.
И нам рассказывают что волонтеры это святые люди
Надо писать как есть это бизнес, работа но не волонтерство
Кстати знакомая работает в красном кресте и я реально офигела сколько они зарабатывают...это бизнес
Svitlo_• 08 сентября 2022
В усіх фондах навіть волонтерських є працівники, що отримують за це кошти.
Волонтери, як правило, отримують 10% від залучених коштів.
Svitlo_• 08 сентября 2022
Ответ дляПышечка
Она не работает студентка. На социале.
Може коханого знайшла......
Зубожиння• 08 сентября 2022
Бувають різні ситуації.
Конкретно мій чоловік волонтер.
До війни мав дуже прибуткових два бізнеса.
Заробляв гарно.
Зараз бізнес не такий прибутковий, проте заробіток непоганий відносно, велику кількість грошей витрачає на придбання авто і швидких на передову.
Авто потрібно багато і постійно. Тому купуються вони декілька щомісяця.
Можливо хтось теж думає, що він не просто так це робить.
Забезпечений бізнесмен на дорогому власному авто, проте в нього дуже щирий поклик допомагати нашим захисникам.
Твердая валюта• 08 сентября 2022
Ответ дляВоздух в банке
Дуже цікаво. Я теж приїхала як замухришка з дитиною, собою і чемоданом в якому була,їжа, флісові речі і собачий корм. бо сиділи по підвалах.
Так, я волонтерю. І в мене зараз є 2 телефони( 1 айфон), макбук, я привела себе доладу і вдягнена не гірше ніж була вдома в Україні.
Я в травні і я зараз це 2 різні людини.
Але окрім волонтерства в мене зараз 2 роботи( 1 ще з України, а інше вже в новій країні) . Цікаво, чи мене також за моєю спиною обговорюють і засуджують ті люди яким я зараз допомагаю.....вважаючи що своїм зовнішнім виглядом і ’знаряддям праці’ я завдячую не своїм мізкам?
Як ви все встигаєте? Коли волонтерите, а коли працюєте? Одна робота це дозволяє, бо ми на роботі теж з дівчатами розвернули діяльнісь допомоги. Але ж це займає багато часу і після роботи. То не уявляю, коли ще і іншою роботою займатися:сім´я і діти теж потребують уваги.
Ножка• 08 сентября 2022
А взагалі ця тема для підриву репутації волонтерів.
Цікаво - по одному судите за всіх!
ІПСО працює
Добротная• 08 сентября 2022
Я Вам больше скажу, была свидетелем разговора военных с Притулой.
Что могу сказать?
Пойдет и он за руським карабльом следом!
Svitlo_• 08 сентября 2022
Ответ дляДаю справку
Наблюдаю по нашему пгт пригород киева, малоимущим нифига не дают, ходила спрашивала, сами гребут продукты коробками всем родственникам ещё и укрпочтой отправляют, сама свидетель, знаю фамилии. Вещи, продукты, про айфоны , деньги не в курсе. Но знаю 30% можно оставлять снбе по-закону. Я уливляюсь людям которые деньги донатят, понятно что это бизнес на лохах, собирают ушлые люди, хабалки одним словом. Лучше когда руки чешутся дать что-то кому-то , то дать конкретно малотмущему.
По якому закону, можна залишати собі 30%?
Воздух в банке• 08 сентября 2022
Ответ дляПышечка
Дивлячись хто чим працює.
Можливо вам міксера, дощечок та ножів достатньо, а від мене в кухні не багато користі.
А ще у вас багата фантазія. :)
Воліла б і я таку мати.
Але машину мою знищили ще в березні , а ’особняк’ поки що ніби тримається купи, хіба що без вікон і невідомо з якими ще нюансами
Омлетик• 08 сентября 2022

А это как?

Я уже вообще не понимаю, что происходит

Ещё, притула очень мутный тип. Как люди на него ведутся?
Добротная• 08 сентября 2022
Ответ дляПышечка
Я верю что есть такие но их единицы.
Есть такие и их много.
Твердая валюта• 08 сентября 2022
Ответ дляНожка
Цікаво - по одному судите за всіх!
ІПСО працює
Та везде вам чудится ИПСО)) Волонтеры многие сами себя и позорят, там и ИПСО не нужно.
Закрыть глаза это легче, может и надо в это время. Но оно все равно как Г всплывет само. А всплывать есть чему, поверьте.
Добротная• 08 сентября 2022
Ответ дляlenakarp
Красный крест еще со времен тамплиеров неоднозначное общество
Лгин• 08 сентября 2022
Ответ дляНожка
Цікаво - по одному судите за всіх!
ІПСО працює
Знаєте, є дійсно люди які допомогають і говорять правду. Це не соромно взяти пачку макаронів для власної родини чи антисептиком обробити руки після волоньерства, це нормально. Але нафіга гребти по декілька мішків? Невже в чужих грошах щастя? Можна вмить втратить не тільки гроші, а й життя... Зроби добро й тобі повернеться. Ті хто справді роблять гарну справу - груди для ордену не підставляють.
Омлетик• 08 сентября 2022
Ответ дляlenakarp
Сейчас многие бизнесы в Киеве на простое.
На вакансию такая толпа желающих, что не пробиться.

Я помогала точечно малоимущим до лета, пока у меня были запасы и надежды.
Сейчас доходы впритык на еду и коммуналку. И так очень многие, кто честно работал и работает сейчас.
Твердая валюта• 08 сентября 2022
Ответ дляЛгин
Дякую, що написали. Тільки хотіла написати про волонтерство 95 кварталу))
Воленс-неволенс• 08 сентября 2022
До 2014 волонтерила в социальной службе. После 2014 стало отвратительно от «зарабатывающих волонтерством» и я понемногу уходила от такого нехорошего статуса
Добротная• 08 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
https://youtu.be/NDUm1kjFM5g

А это как?

Я уже вообще не понимаю, что происходит

Он неплохой риторик для простой публики.
Оч@ров@Шк@• 08 сентября 2022
Різні є люди, і різні є волонтери. Самі не волонтерите - не обгиджуйте інших. Цікавитеся, звідки та людина це все взяла, - підійдіть і запитайте; вважаєте, що маєте право позиватися до тієї людини за незаконне збагачення - до суду.
Усе інше - виключно ваші фантазії й домисли.
Кудесница_с_пургеном• 08 сентября 2022
Ответ дляПышечка
Ну реально тонкий ноут Эпел, айфон айпад за короткое время...
Бросайте курсы, идите волонтерить
Лгин• 08 сентября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Честно, незнаю що там з 95 кварталом. Перестала слідкувати за ними.
Ростки жимолости• 08 сентября 2022
Так. Ну і головне ж що всі люди однакові. Це ж всім давно відомо.
Invictusgirl• 08 сентября 2022
Ответ дляПышечка
Я понимаю когда ноут дают преподавателю переселенцу например с Мариуполя или Харькова а она не с места боевых действий, и так гребут, зачем работать действительно.
Автор
Люди разные как и везде
Вы же работали ?
Знаете , что такое коллектив?
Так вот всегда примерно 50/50 хороших и не очень
Так и с волнатерами
Некоторые и идут туда только для того ,чтоб нажиться