Shokolad55• 08 сентября 2022
Какая средняя цена на удаления зуба мудрости и где подешевле,помогите найти вра
Нужно 3 зуба вырвать , но я как увидела цены...помогите пожалуйста найти за вменяемые деньги
Alena Shvetch• 08 сентября 2022
Видаляла 3 зуба мудрості в стоматологічній клініці на Вербицького. Ніяких ускладнень не було після видалення. Останнє видалення було в червні ціна десь до 500 грн.м. Київ
Если зубьі не лежат горизонтально, то любойхороший врач в гос пооиклинике. Кто хороший- узнайте . Если зубьі лежат в кости, то на враче лучше не економить, потом дороже обойдется., и нужен не стоматолог, а челюстной хирург. В Киеве сочетание цена- качество Давид Кеян- спасал дочь после горе - стоматологов крутого ’ Медгаранта’.
Море спокойствия• 08 сентября 2022
В государственную поликлинику идти, в Киеве в госполиклинике знакомый говорил ему сказали что сложный случай и попросили 1000 грн за один зуб, а в частных от 1000 грн за легкое удаление и дороже если сложнее
Oksana_Odezhda• 08 сентября 2022
Ответ дляAlena Shvetch
Я 3 дня тому назад вырвала на Харьковском шоссе, но не зуб мудрости, а 6, 300 грн.
Ответ дляtushka123
В госполиклинике дешевле всего. Удалениями должен заниматься хирург-стоматолог. Если удаление простое, зуб в ряду, то как писелиивыше 500+-.Если атипичное, то выше стоимость в зависимости от случая.
1350 у нас в гос
Ответ дляJsolo
Удалять ходила только на Константиновскую Стоматологическая Поликлиника Подольского р-на. Если вы в Киеве.
Ходила исключительно к врачу. Хотя разница в стоимости тоже грела душу)))
А если я с другого рна? Какая стоимость кто врач подскажите?
Юлия_Юлия-2175• 08 сентября 2022
Львів, державна стоматологічна клініка, складний нижній зуб мудрості 1200 грн. 2 тиждні тому. Іншому пацієнту звичайний зуб видаляли - 500 грн.
Ответ дляShokolad55
Київ
тоді рекомендую Олійник, він реально Бог в цій справі, мені його рекомендувала мій стоматолог, як найкращого по вісімках, в той же день відкрила групу у ФБ Лікарі Києва і побачила, что його там дуже хвалять, подумала що це доля)))) а як посиділа в черзі поки ждала прийому, то взалі відпали сумніви)) там йому люди такііііііі дифірамби співали, і чесно кажучі, він того вартий! Звичайна районна стоматполіклініка на А.Навої 1 (знаю, що він ще десь і в приватній працює)... ціна залежить від складності, в мене трохи складно йшов, бо довгий корінь був, 450 за все (жовтень 2021р), лікар реально профі, і як людина дуже приємний .... т. 050-445-64-50 Віктор Володимирович, це телефон що він мені сам дав , ще є той, що на ФБ дали