Плекаю думи• 08 сентября 2022

Дівчаточка, підтримайте або відговоріть. Цуцик прибився, хочу забрати в квартиру

Давненько зажевріла в мене думка завести маленьку собачку в квартирі (є кішка, дворянка, 6 років, на вулиці знайшла). Тиждень тому сиділа передивлялася фото собачок з притулку. Сьогодні звонить дитина: "Мама, бабусі підкинули цуцика!" Дивлюся я на це чудо і розумію, що хочу забрати його до себе.
Не знаю, чи я готова. Так, буду кормити, прибирати, лікувати і любити. Вигулювати кілька разів на день не готова, ну ледача я о 6 ранку вставати і о 10 вечора в заметіль з квартири виходити. Так, син достатньо дорослий, щоб перекласти на нього цю відповідальність, але бачу по ньому, що я те собача хочу більше за нього...
Що робити?
Результат:
вже голосів: 259
195 (75.29%) Брати
39 (15.06%) Не брати
25 (9.65%) Переглянути результати
Наивная Хо• 08 сентября 2022
Ответ дляПлекаю думи
6 років назад ’волонтьорила’ - підібрала хворе, блошиве, в лишаях, за одне око ветеринари не давали гарантій, що буде. Виходила, вилікувала, і не викинула.
Кошка не равно собака.
Ромашка_Бегемотовна• 08 сентября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Где в моем коменте слова ’выкинуть кошку’?
У вас пластинку заело ? Или так , абы придолбаться ?
автор Плекаю думи • 08 сентября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
а вы работаете?
просто это миы что собак нужно в 6 утра ввгуливать разве счто вам очень рано на работу
а так они обычно под хозяив подстраиваются
Так, офісний працівник з 8 ранку і до 7 вечора мене вдома немає
Jsolo• 08 сентября 2022
Ответ дляПлекаю думи
Ідеальність саме цією шерстяною зіркою може бути підіпсоване))
Характерна мадам. Поки не уявляю, як вони зійдуться
Нічого тут не скажу, разне бувало. Коти мої три тижні сварились. Я реально була у розпачі, бо ночами страшне творились. У мами кішка довго на постіль в туалет ходила, ви уявити не можете як воно. І що? Все вирішувалось.
Кінцева мета була врятувати тварин від вулиці. Від цього ми і відштовхувались. Якщо мета погратись чи добро на публіку, то мабуть і не варто.
Ноунэйм• 08 сентября 2022
Какая лапочка
Берите, спасите жизнь хвостику
автор Плекаю думи • 08 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Кошка не равно собака.
Погоджуся з Вами.
Але якщо візьму - то не викину.
Кубик Рубика• 08 сентября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
кстати лапки у него маленькие
большим точно не вврастет
Я вище фото показувала з маленькими лапками)) різниця 2 місяці)
Интеллектуальные оладьи• 08 сентября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Удалено администрацией...
Юсия• 08 сентября 2022
Автор, я очень люблю животных, не могу написать не берите. Но собаку действительно нужно гулять, мин два раза в день. Если вы будете где- то в отпусках, есть с кем оставить и вообще, в вашем случае, возможно этот вопрос решить положительно? Если все ок, берите
Ромашка_Бегемотовна• 08 сентября 2022
Ответ дляПлекаю думи
Ничего , подстроитесь . Вместо утренней зарядки будет , для тонуса .
неДодекаэдр• 08 сентября 2022
Люди, які забирають тваринок з вулиці, дякую вам!
автор Плекаю думи • 08 сентября 2022
Ответ дляJsolo
Боже збав. Ніяких забав і ігор на публіку. Я ж людина...
Ромашка_Бегемотовна• 08 сентября 2022
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Удалено администрацией...
Фу , ну и сленг у вас ... Давно в бане не были ?
Пиу!Пиу!• 08 сентября 2022
А може на пелюшку привчити?
Майор Медуза• 08 сентября 2022
Конечно, не собачку, но 2 кота принесла в 11 ночи после внепланового вьіхода в АТБ. Потом 2 недели тряслись всей семьей, чтоб не заразил старшего какой- нибудь дрянью( кота в смьісле). Теперь думаю, как мьі без него жили
Jsolo• 08 сентября 2022
Ответ дляАннуитет
Я люблю породистых для меня это очень важно.
Так я ж про що і кажу))) Мені б так. Я б завела шпіца і мейнкуна. Або акіта-іну.
Але любов -то не про породу і зовнішній вигляд)
автор Плекаю думи • 08 сентября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
А може на пелюшку привчити?
Та ні, це знущання з тварини. Йому прогулянки потрібні.
автор Плекаю думи • 08 сентября 2022
Ответ дляМайор Медуза
Ваше коша схоже на мою кішку))
Тільки буде лохматіше)))
Наивная Хо• 08 сентября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Неужели бегемот ?
Нет, просто страшко
Зефирная попка• 08 сентября 2022
Ответ дляПлекаю думи
А зможете зранку до роботи і ввечері після роботи щодня гуляти?
автор Плекаю думи • 08 сентября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Не знаю. Тому і маю сумніви.
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Удалено администрацией...
Зефирная попка• 08 сентября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
А може на пелюшку привчити?
Гуляти для собаки - це не тільки попісяти.
Їм треба десь розминатись, бігати, за якимось там метеликом пополювати чи щось таке.
Сидячи постійно в 4-х стінах, навіть людина з глузду з´їде, а тут собака, це активний хижак по своїй природі.
Ромашка_Бегемотовна• 08 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Нет, просто страшко
Ну , тут дело такое ... кому что нравится ... кому-то шпиц ( да любая другая собака ) верх красоты , а кому-то уродец Вырастет собака как собака - хвост , 2 уха , 4 ноги , собачья мордаха .
Летчица• 08 сентября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
В цього лапки за розміром. Все логічно.
Але те, що з милого цуцика може вирости непропорційне жахувате аби що, то таки факт). Але ж коли улюблене, то і значення немає
Знаете, к нам кошка прибилась...
Я когда ее первый раз увидела - подумала страшилище...
А теперь смотрю- ну красотка же)
Jsolo• 08 сентября 2022
Ответ дляПлекаю думи
Просто тварину з вулиці брати краще ,,як проблему)) Тобто усвідомлювати, що ціною власного комфорту, ви рятуєте її життя. А потім все налагодиться. Ви ж знаєте, підібрана собака - це одне з самих вірних і щемливих створінь на землі.
mariati• 08 сентября 2022
мое мнение: если никто не ставит ультиматумов (у меня , например, муж категоричен и квартира небольшая) - брать!
а гулять оно вас научит))) будете с ним гулять, уйдут лишние кг и цвет лица будет замечательный, а еще настроение после прогулок классное)
я к дочке приезжаю, у нее такса, так мы с ней за такими прогулками все проблемы в жизни можем обсудить))) и реально помогает держаться в тонусе, если активно гулять
Алина-1240• 08 сентября 2022
Не нужно сие счастье вам в квартире
НетЕщеНаверное• 08 сентября 2022
Только проглистовать, привить, и не кормить со стола,...только отдельная еда....лучше сухой корм
автор Плекаю думи • 08 сентября 2022
Ответ дляJsolo
Ви така, що мені хочеться Вас обійняти.

От скажіть, чому я дивлюся на це щенятко і плачу? В мене щось не то з нервами?...