КрестьянинДиор• 08 сентября 2022
Меню в 10 міс
Що їдять ваші далі, можна приблизне меню. Дитина на ГВ
Резвая лошадка• 08 сентября 2022
Майже все,як у дорослих:
тушені/ варені овочі
Супи
Фруктові пюре
Телятина
Печиво
Кефір
Творог
Запіканки
Каші
тушені/ варені овочі
Супи
Фруктові пюре
Телятина
Печиво
Кефір
Творог
Запіканки
Каші
Указка• 08 сентября 2022
Овочевий суп, кашки гречана, рисова, молочні і безмолочні, м’ясо відварне курятина, індичка, телятина, яйце перепелине, рибка хек відварна, сир кисломолочний, кефір, яблучне пюре. Фрукти місцеві, трохи бананчика, дитяче печивко. Рибка з 10 міс.
Вже по 3 прийоми їжі + груди і пляшечка суміші на ніч. Це старший їв. Меншій 5 міс, зубів ще немає, але активно намагається забирати в мене їжу і любить смоктати фрукти (даю трошки облизати лише).
КрестьянинДиор
• 08 сентября 2022
Ответ дляУказка
Теж дуже активно їсть з тарілки, але каші з пляшечки не хоче зовсім
Умничка-помощничка• 08 сентября 2022
в 10 потроху їв з моєї тарілки, а почав взагалі тільки в 9.
і якось швидко перейшов на нормальну їжу, в рік і два місяці відмовився від грудей
Резвая лошадка• 08 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
А чому ви не насипаєте кашу у тарілку?
Умничка-помощничка• 08 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
то нехай їсть з тарілки, навіщо пляшечка
Указка• 08 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Каші давала з ложечки на вечерю перед купанням, з пляшечки - тільки молочна суміш, бо молока нагодувати вже не вистачало на ніч.
КрестьянинДиор
• 08 сентября 2022
Ответ дляРезвая лошадка
А чому ви не насипаєте кашу у тарілку?
Насипаю, не хоче
Резвая лошадка• 08 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Насипаю, не хоче
Не хоче- не треба. Зачекайте кілька тижнів і спробуйте знову
КрестьянинДиор
• 08 сентября 2022
Ответ дляРезвая лошадка
З тарілки хоче їсти, що ми їмо, а дитячі оці всі кашки - пюре зовсім відмовляється