Сосулька• 09 сентября 2022

Браковані New Balance

Кросівки New Balance куплені 10 днів тому, ношені разів 6 по місту кілька годин, під дощем не були. Куплені в ТЦ в магазині спортивного одягу та взуття, магазин років 15 працює, весь одяг і взуття в них оригінал. Сьогодні побачила таке. Коробка є, чек не можемо згадати чи брали, спішили. Що це може бути? Все взуття в сім´ї спортивних брендів, NB в тому числі ніколи з таким не стикалася. Син 19 річний свої NB такої ж моделі три роки вбиває і нічого, з білого замшу. Чи повернуть мені кошти?
автор Сосулька • 09 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Made in usa
Ось фото з eBay. Експерти)

Интернет Бродилкин• 09 сентября 2022
Ответ дляСосулька
Є такі бірки
Что это за скрин? Они должны гкглиться по модели...
Интернет Бродилкин• 09 сентября 2022
Ответ дляСосулька
Оригінал!
Нет!!!!
Интернет Бродилкин• 09 сентября 2022
Ответ дляСосулька
Ось фото з eBay. Експерти)
И шо???
автор Сосулька • 09 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Нет!!!!
Так! Виробник USA.
Интернет Бродилкин• 09 сентября 2022
Ответ дляСосулька
Так! Виробник USA.
Ладно думайте что зотите, мне все равно. Только это не оригинал и их качество тому доказательство. Ао молели вылает алиэкспресс и алибаьу
автор Сосулька • 09 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
И шо???
Зрештою, вам в них не ходити. Заспокійтеся.
автор Сосулька • 09 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Та ну))