Сосулька• 09 сентября 2022
Браковані New Balance
Кросівки New Balance куплені 10 днів тому, ношені разів 6 по місту кілька годин, під дощем не були. Куплені в ТЦ в магазині спортивного одягу та взуття, магазин років 15 працює, весь одяг і взуття в них оригінал. Сьогодні побачила таке. Коробка є, чек не можемо згадати чи брали, спішили. Що це може бути? Все взуття в сім´ї спортивних брендів, NB в тому числі ніколи з таким не стикалася. Син 19 річний свої NB такої ж моделі три роки вбиває і нічого, з білого замшу. Чи повернуть мені кошти?
Сосулька
• 09 сентября 2022
Интернет Бродилкин• 09 сентября 2022
Ответ дляСосулька
Є такі бірки
Что это за скрин? Они должны гкглиться по модели...
Интернет Бродилкин• 09 сентября 2022
Ответ дляСосулька
Так! Виробник USA.
Ладно думайте что зотите, мне все равно. Только это не оригинал и их качество тому доказательство. Ао молели вылает алиэкспресс и алибаьу
Сосулька
• 09 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
И шо???
Зрештою, вам в них не ходити. Заспокійтеся.
Сосулька
• 09 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Та ну))