манька аблигация• 10 сентября 2022

переживаю за детей Тувы.. ну как они без газа, без еды?...

Власти Тувы, беднейшего региона России, попросили у Москвы денег на школьные обеды из-за внезапного роста продуктовых цен. Недостающая сумма равна 1/6 стоимости ракеты «Калибр».

Родная Шойгу Тува «рекордсмен» не только в рейтинге беднейших регионов страны. Показатели смертности на душу населения здесь стали одними из самых высоких в России с начала войны в Украине. Службу по контракту многие считают единственным способом выбраться из нищеты.
Bejza• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Так в темі ж не вбивць судять, а їхніх дітей.
А на своїх українських дітей, що живуть за межею бідності, уваги не звертаєте. Може краще своїми дітьми зайнятись?
А войну пропустить мимо ушей? У нас тихо, война где то там, у вас многодетный отец наверное, сидит под юбкой, война вас не касается?

Svitlo_• 10 сентября 2022
Ответ дляBejza
Для вас на одном уровне украинцы и узкоглазые руснявые твари убийцы? Вы молодец, своего мужа тоже считаете ни чем не лучше за рашистов?
Мій пост стосувався, виключно автора з її темою.
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляманька аблигация
у меня квартира на газу тоже имеетцоо.сдаю квартирантам.может продам-и частный дом куплю но БЕЗ ГАЗА КАТЕГОРИЧЕСКИ
у нас в будинку газовий котел стоїть, як антураж, вже 6-й рік)
Svitlo_• 10 сентября 2022
Ответ дляBejza
Вы во Владимирце живете?
Так.
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ для vihola
Бідні наші люди в окупації навіть не уявляли що таке буває в 2022 році.
Така дич з «багатої» парашки за трусами прилізла.
Наче вони їх в клітці 300 років тримали і тепер спустили на нас.
а як до війни наші руЗЬкомірні і ждуни расєйської обіцяної халяви тут розпинались, розказуючи про рай на просторах расєї)))
Svitlo_• 10 сентября 2022
Ответ дляBejza
Ні. Не багатодітний.
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Знайома з Немішаєва ( були в окупації) каже що забрали електрочайник, а підставку до нього-ні
А в мене перед очима фотка машини з награбованим, де зверху собача будка в стилі ’сам пан склЄпав’ ладно би ще якась вицяцькована, але грубо збито пару дощок... для чого вона їм

Bejza• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
А яке безробіття особливо серед жінок не бачите, у вашому ж Вараші? Я які будинки в селах, де маршрутка через день і дорога, що краще пішки, чим їхати, і кукушку - щоденний транспорт в них забрали - теж бачите?
Я вижу какие дома, конечно, многие в Европе зарабатывают, строятся, но есть такие, кто на детские живет и считает, что им страна должна, потому что грех предохранятся,
Svitlo_• 10 сентября 2022
Ответ дляBejza
Бідно в нас в регіоні живуть якраз ті, що предохраняються.
Bejza• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Как можно ставить в одну линию русских тварей с украинцами?
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Багатоповерхівки?
А чого Вас так дивує? У нас така котельня вже років з 10 кілька багатоповерхівок гріє і подає гарячу воду
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Так живе замкадьє. І що далі від москвабаду, тим уютнєє і душєвнєє пєйзажі великой рососії. Подивіться Лядова - там живуть в гівні по вуха, яйця бачать раз у місяць, але оні велікіє.
+1, а де москаль сів під кущиком посрати або де з бодуна наригав - там відразу ісконно русская зємля
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляЛеска
А фіг....
Подиввттся фільм ,,разрыв связей,, про сімї, які рощділила війна по різні юоки барикади.
Так от тітка, здаєттся Калінінград, асерика нас хоче захопити ну і вся та пластинка. Сама ж іде в комору, набирає вугілля, тащить його на поверх!!! і палить пічку . Кому ви нах здалися, задрипанці. Труба он північний потік поруч іде а вона вугілля тащитть на поверх.
ви ще не чули, як вони вили, коли з початком війни Польща їм законопатила до себе в’їзд)))) вони ж звикли шаритись тут по магазинах, ціла автобусна індустрія працювала))))
Безимени890123• 10 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
А ви ще зверніть увагу на нові відео. Русня вже не бере пральні машини автомат, вони вже виключно активаторного типу тягнуть. Тупі, а зрозуміли, що автомат, то для них занадто складно, нема в них технологій підключати автомат.
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляok1904
Ми колись дивилися міста, де один з колег ще в студ.роки в стройотрядах працював(рано одружмвся, треба було годувати сімю, от все літо він був на вахті, там люди майже не зимували, важкі умови): десь під нефтеюганськом відкачали нафту- покинули міста...
нащо так далеко? на початку 2000-них наш сусід возив туди бригади будівельників, а на вихідні затарював бус хлібом і найнеобхіднішим, їхав по навколишніх селах і обмінював на раритетні речі (він давно колекціонуванням займався). За 50-100 км від москви, не далі.... за 60 км від москви, 60 км Карл, обміняв 4 бойові ордени на 5 буханок хліба, 2 пачки солі і 2 упаковки по 10 кор. сірників(((
Svitlo_• 10 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
Я ж кажу, відмовляємся від газу, всі в Києві побудують котельні, заведуть тверде паливо і буде рай.
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
як і не цікавило життя інших людей в Україні. Тих, хто живе і жив за межею бідності.
А саме за таке відношення були знищенні Содом і Гомора.
Не помічати бідних і нещасних - один з найбільших гріхів.
бідних і нещасних помічали і помічають, а от гнилих і лінивих - ні, так що і не надійтесь
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляok1904
Ви знову зі своїми зомбодумками? Провідайте церкву МП там таким допоможуть.
так вона й проповідує москвопопівське, хіба не видно?
нова_Я• 10 сентября 2022
Вы очень человек сострадательный, очень правильно написали, но надо это же им рассказать еще

Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
вау, то ви вже своє село прирівняли до Києва? Але викручуєтесь, аж забавно спостерігати за тими звиваннями)))) погугліть ’економічна доцільність’ і ’раціональне використання ресурсів’, аби не виглядати смішною, щоб не сказати грубше
ОднаРозоваяРоза• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Для того і існують форуми, щоб психологічно розвантажуватись, а рідним і близьким посміхатись
Зрозуміла, то ви тут всіх нагружаєте своїм негативом. Доречі, зразу помітно. Але в таких темах ви працюєте на рашку, короче вата, щоч і пишете українською.
Svitlo_• 10 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
То туванцы все ж бідні і нещасні - ви ж їх помічаєте.
Оль_Вія• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
вони не бідні і не нещасні, вони ліниві, наглі і продажні ординці. І я їх ’помітила’ лиш тому, що вони прийшли вбивати на мою землю, здихають тут, отримавши кулю або снаряд. А до того мені до них абсолютно діла не буду.
Jsolo• 10 сентября 2022
Ответ дляhell
Это как раз ирония. Тк из тувы очень много нечисти поехало воевать в Украину. Есть даде вилео в интернете, привезли сдохшую тварь, а его папа говорит, что в этот же день родился у кобылы жеребенок. Мол, сынок их переродился. Придурки конченные, а лети их да, пусть отвечают за преступления родителей
Господи, мы это всё обсудили ещё в начале, по-моему уже настолько ясно, что то конченые выродки.
Ваша величність• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
+++
ok1904• 10 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
В цій темі вона не православна, в іншій була віруюча, можк протестантка,але протестанти за Україну в загальній массі
winter2011• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Да і не села. Я живу в райцентрі газу не було і не буде. В зоні 30км АЕС - в 5поверхівках топлять дровима, бо газу немає, електрика дорога, а пільг немає, лише вбите здоров´я від постійних викидів радіації, гаряча вода від охолодження реакторів просто виливається, хоч вже 20 років обіцяють пустити на отплення 30км зони.
Зате життя тувінців нас так цікавить.
до 2020 року для зони до 30км від аес були знижені тарифи на електрику. З 2020 всіх урівняли, але працюючій людині яка проблема сплатити за світло?Мої батьки з Нікополя, також поруч Запорізька АЕС, в місті давно немає централізованої гарячої води і опалення, але вони не мерзнуть- опалення електричне в п·ятиповерхівці, бойлер для гарячої води.Живуть в комфорті, бо для цього постійно працюють.
Miroku• 10 сентября 2022
Прелесть
Vikyha23• 10 сентября 2022
Нормально
Хай вымирают там все
Это из таких и собрали армию орков
Те же орки тока ещё не выросли
Еленка14• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
До ідолопоклонників? Для чого мені цей гріх. Я християнка.
Ви зараз сидите на форумі і осуджуєте інших. Хіба це не гріх?