Власти Тувы, беднейшего региона России, попросили у Москвы денег на школьные обеды из-за внезапного роста продуктовых цен. Недостающая сумма равна 1/6 стоимости ракеты «Калибр».
Родная Шойгу Тува «рекордсмен» не только в рейтинге беднейших регионов страны. Показатели смертности на душу населения здесь стали одними из самых высоких в России с начала войны в Украине. Службу по контракту многие считают единственным способом выбраться из нищеты.
ksusha1155• 10 сентября 2022
Ответ дляЛизочек
Вы пишете не популярные тут вещи. У нас все с газом, дорогами асфальтированными, соседями миллионерами, школами сельскими не хуже Гарварда и по два туалета у всех в хате.
Давайте казати правду, навіть у найбідніших селах у нас не таке все занедбане і вбоге. В моєму селі без газу і доріг чудові хатинки, двори і зелені газони, бо українці з руками і головою..
Наша_русофобія_недостатня• 10 сентября 2022
Ответ дляS-lana
Вже тільки по назві теми в топі розумію хто автор...Теми ці не читаю, як і не рахую скільки акків у автора.
Зате тема нарешті в топ залетіла.Бідолаха так пихтіла
ksusha1155• 10 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
А яке безробіття особливо серед жінок не бачите, у вашому ж Вараші? Я які будинки в селах, де маршрутка через день і дорога, що краще пішки, чим їхати, і кукушку - щоденний транспорт в них забрали - теж бачите?
І ворогів не треба з такими обсиральниками, як ви..
Coffee is Love• 10 сентября 2022
Для мене новина, що шойгу сам тувінець.. бляха, це ж твоя Батьківщина, а ти мало того що ніц не зробив щоб її підняти з усіма своїми можливостями, ти ще й перебив таку кількість працеспроможного населення в окремо взятому регіоні, це ппц..
Ответ дляёжовые рукавицы
Не думала, що в нас таке є. Живу в центральній Україні, самі віддалені і забиті села з газом.
В моєї бабусі й досі немає газу в Київській області, Фастівському районі. При совкі проводили газопровід біля села, але людям в село не проклали. Таких сіл без газу багато.
svetlapanna• 10 сентября 2022
Ответ дляlammama
Это те,которые убивали людей в Буче,Ирпине,Гостомеле?
Это именно те, причем убивали с особой жесткостью
Ответ дляCoffee is Love
Ну скажімо Шойгу нічим не відрізняється від нашого Фрташа по ставленню до своєї «малої Батьківщини». Там сестра трошки підтягувала, але трошки
Додам.
Ми тих гнид просили, молили , щоб вони виходили на протести, не йшли нас убивати.
Їм було чхати на нас.
А зараз спохватилися, бо чиєсь дитятко приїхало у коробку 40×40?
Бо відчули, що таке ’ болить’?
Не шкода, ні капельки..
Хай отримують те, що заслуговують.
Небо хай вирішує
Їм було чхати на нас.
Бо відчули, що таке ’ болить’?
Не шкода, ні капельки..
Хай отримують те, що заслуговують.
Небо хай вирішує
Ответ дляSvitlo_
Ви зі своїми темами нічим не кращі, за тих батьків.
Дивина.
Билась в груди переді мною, що буде любити і прощати російських фашистів навіть коли вони будуть пилити її на шматки. Бо так написано в Свчтому письмі, має такі сили духовні.
Бо осуд це гріх, треба другу щоку підставити.
Зате, автора готова зжерти за тему на форумі.
Ответ дляSvitlo_
ні. звісно. не виправдовую. і не кажу, що це Божа кара. Та не суди, і не будеш судимим.
Займіться своєю країну і не буде часу на чужу. Це стосується і росіян, і нас українців.
То йди на парашу пиши це, дурне.
Хай займаються своєю країною і не лізуть в чужу.
Ответ дляОль_Вія
а як до війни наші руЗЬкомірні і ждуни расєйської обіцяної халяви тут розпинались, розказуючи про рай на просторах расєї)))
Я постійно в ті теми тягала скрини з роскомстату чи як там та їхня херня називається. З оголошень з зарплатами.
Як горохом об стінку.
«Параша вєлікая і багатая, Украина мінє ничево не дала»
Як горохом об стінку.