Власти Тувы, беднейшего региона России, попросили у Москвы денег на школьные обеды из-за внезапного роста продуктовых цен. Недостающая сумма равна 1/6 стоимости ракеты «Калибр».
Родная Шойгу Тува «рекордсмен» не только в рейтинге беднейших регионов страны. Показатели смертности на душу населения здесь стали одними из самых высоких в России с начала войны в Украине. Службу по контракту многие считают единственным способом выбраться из нищеты.
Ответ дляОль_Вія
так вона й проповідує москвопопівське, хіба не видно?
Теж думала що мп спочатку, але це протестантка, їх багато на Рівненщині.
Дивно, бо вони роботящі, тому добре живуть. Що оце тут рознилось, незрозуміло.
Є геть затягнуті сектанти, в яких в хатах нема електрики, штор і земля під ногами, замість підлоги. Ну це не від бідності, а від світогляду. В них всі плоди цивілізації гріх.
Інтернет також.
Тому, це виключено.
Інтернет також.
Тому, це виключено.
Ответ дляSvitlo_
То туванцы все ж бідні і нещасні - ви ж їх помічаєте.
От брехло.
Знову палишся.
То спочатку строчила що просто Біблію звикла читати російською, коли яндекс перекладач підводив, а зараз що заспіваєш?
Як ти потрапила в те рівненьське село з параші?
Привезли тебе в Україну з заробітків?
Знову палишся.
Привезли тебе в Україну з заробітків?
Ответ дляSvitlo_
Кого осуджую? Я закликаю зайнятись своїми проблемами і своїми дітьми. А не росіянами.
Тиць-пиздиць.
До тебе в твоєму віддаленому селі досі не дійшла новина, що громадяни параші напали на українців. Вбивають, калічать, мордують, грабують, позбавили житла, мирного життя.
Це дещо заваджає займатись своїми справами, якщо ти не в курсі.
В Кызыле (Тува) во время фейерверка в честь Дня города несколько залпов попали в людей.
Видео ЧП публикуют в сети. Пострадали трое несовершеннолетних, сообщила республиканский детский омбудсмен Сайзана Товуу.
Она добавила, что детям оказана медпомощь. Ситуация находится на контроле уполномоченного, причины произошедшего выясняются.