Кнопкотык• 10 сентября 2022

Вчителі англійської коментують події в Англії зараз?

Тема «а поговорити». Як зараз сучасні вчительки англійської на уроках прокоментували події в Королівстві - про Єлизавету, про нового короля? Про кінець епохи Королеви? Чи були якість семінари, спеціальний урок? Пам’ятаю, коли я вчилася та не стало Діани (звісно, Інтернету тоді не було, навіть компи в обраних, молодша школа, я й толком не знала, хто така Леді Ді). Саме моя перша вчителька з англійської у звичайній школі, розповіла про події, про значення Принцеси, про те, за що її любили. Все це англійською (з перекладом). Часу минуло багато, я й досі пам‘ятаю, що багато чого про Англію дізналася саме завдяки вчительці. Як зараз у сучасних школа? Цікаво?
Пукимончиг• 10 сентября 2022
В школе не знаю.на курсах английского всегда такое обсуждают и свадьбы и похороны.

Хочу в БАНю• 10 сентября 2022
Так, вчитель в день смерті королеви ввечорі підготувала презентацію на урок на ранок.
Ума Палата• 10 сентября 2022
У нас учеба на курсах по плану. Никаких отклонений от курса.
автор Кнопкотык • 10 сентября 2022
Ответ дляУма Палата
На курсах це легше обговорити й потренувати здібності спілкування. Дивно, що не згадали. Це подія для всього світу, особливо англомовного.
Подумывающая• 10 сентября 2022
Зачем? Есть группы в телеграмме про ройлс фэмели, на Ютубе все есть. На Ютубе и bbc транслируются все службы, сегодня было провозглашение Чарльза королем. Скорее всего на следующей неделе будет коронация 👑
автор Кнопкотык • 10 сентября 2022
Ответ дляПодумывающая
На уроках дітям у школі. Щоб цікаво було. Наприклад, у 5/6 класах навряд відслідковують роялів.
Хочу в БАНю• 10 сентября 2022
Ответ дляПодумывающая
Так быстро коронация?

Подумывающая• 10 сентября 2022
Ответ дляХочу в БАНю
Так быстро коронация?
Да, ошиблась. Сейчас перечитала, не на следующей неделе. Пишут, что может через два месяца, может ещё больше. Как бы он уже и есть король, сегодня его провозгласили монархом.