Божья коровка• 10 сентября 2022
Вчителі алгебри, підкажіть, будь ласка!
Підкажіть, будь ласка, як розв‘язати #16.
У #17 розв‘язала дитина, що відповідь В).
неДоПриличий• 10 сентября 2022
админы, измените название темы. Поавильное: ’Экстрасенсы, помогите’
Cassiopeia• 10 сентября 2022
В номері 17 відповідь інша. Виносимо х³(х+1)-(х+1) = (х³-1)(х+1) = (х-1)(х²+х+1)(х+1) = (х²-1)(х²+х+1)
Cassiopeia• 10 сентября 2022
Номер 16: х³-2х²-4х+8 = х²(х-2) - 4(х-2) = (х²-4)(х-2) = (х-2)(х+2)(х-2) = (х-2)²(х+2)
Божья коровка
• 10 сентября 2022
Підкажіть, це 7клас? Дитина перейшла в іншу школу; 5 і 6 клас йшов по Істеру і питань не було. А тут тотожності, він навіть не знав, що це. З тими, що в книжці завданнями ми розібрались, а ці просто у мене вже кипів мозок.
Божья коровка
• 10 сентября 2022
Підкажіть, будь ласка, що це за формули. Половину розв’язку я розумію, а іншу- відчуваю себе повною дурепою.
ТебеОноНадось• 11 сентября 2022
Ответ дляБожья коровка
якщо звичайний (не поглиблений) клас, то це друга половина 7 класу Тема ’Розкладання на множникі кількома способами’
ТебеОноНадось• 11 сентября 2022
Ответ дляБожья коровка
(х²-4) формули скороченого множення (різниця квадратів), перед цим було винесення спільного множника за дужки, але знову таки - це друга половина 7 класу за стандартною програмою
Божья коровка
• 11 сентября 2022
Дякую, дівчата, за те, що знайшли час для відповідей!!!!!!