Нифига_ни_ни• 11 сентября 2022
Кто недавно разводился?
Сколько стоит процедура и какие мои первые действия? Нужен ли адвокат? И реально ли лишить отца родительских прав, если он принимает наркотики и сказал, что "не даст ни копейки на ребенка"?
Плекаю думи• 11 сентября 2022
Заявление сама писала, судовый сбор 950 грн. Потом нужно будет отдельный иск на алименты и на место проживания ребенка
СережкинаЯ• 11 сентября 2022
Судовий збір 960 грн (приблизно). Позовну заяву можете написати самостійно, можете до адвоката звернутися.
Щодо позбавлення батьківських прав, то раджу йти до суду з адвокатом. Позбавити реально, але потрібно зібрати чимало доказів.
Мусик Пусик• 11 сентября 2022
Ответ дляПлекаю думи
В заяві потрібно вказати, що судовий збір стягнути з відповідача
Нифига_ни_ни
• 11 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Слышала, что если наркоман, то родительских прав легко лишить. В остальных случаях, тяжело
Фекла Персиковна• 11 сентября 2022
Головне мати реальні докази, що він вживає наркотики. Бо на словах ніхто вірити не буде
Нифига_ни_ни
• 11 сентября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Например?
Фекла Персиковна• 11 сентября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Например?
Ну це має бути підкріплено медичною експертизою
Фекла Персиковна• 11 сентября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Например?
В статті 175 Цпк вказується що має містити позовна заява
Нифига_ни_ни
• 11 сентября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Поняла. Но он не согласится всякие тесты проводить. Когда-то хотела провести ему тест на наркотики, так он сбежал. Есть его сообщения, где он пишет, что сделал то то и то ’под действием наркотиков’
Фекла Персиковна• 11 сентября 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Зазначте в позові обставини про те, що людина вживає наркотичні речовини
Суд може призначити проведення медичної експертизи
Але це дійсно важко довести
От якби він вчинив щось (злочин) під впливом наркотичних речовин, то можна було б викликати поліцію і вона б провела це все
Але це дійсно важко довести