Доброго всім дня
Маю 2 вакцини ,минулого тижня закінчилася їх дія,про що я побачила в додатку Дія
Зараз закордоном, чи варта робити 3 дозу??
Хвилює це питання ,тому що якщо заплануємо кудись поїхати закордоном ще,щоб це не було проблемою в аеропорті
Які взагалі зараз правила??
Ответ дляromsan
3 тижні тому прилетіоа з Мадриду.
Я не проживаю там, але кожних 2-3 місяці там буваю на пару днів.
Так от, зробила там 3 бустерну дозу.
Раджу вам це зробити. В Україні не буде вакцини. Створять так ситуацію штучно, щоб люди купували. Задорого. А ковід таки є.. І сильно.
Так от, зробила там 3 бустерну дозу.
вакцины на выбор-4 разных