Блондинка в Шоколаде• 11 сентября 2022

Настав повний крах в моєму статевому житті!

Проблема в мені. Що з нею робити - не знаю. Були природні пологи, 5 років тому. Були розриви, зашивали.
Після цього побачила себе вибачте в дзеркалі там - жахнулася! Пішла до звичайного гінеколога зробила пластику. Підтяжка задньої стінки наскільки я пам’ятаю. Вроді після цього якось було більш менш. Зараз минули роки - жах. Тобто зі мною мій партнер фактично вже не спить, бо ми обоє нічого зовсім не відчуваємо. Але то ще не все, таке враження що в мене там «басейн»з водою настільки сильні виділення що то неможливо і так постійно. В кого таке було? Що з цим робити? Бо виділень занадто нездорово багато, все хлопає , так соромно ((
Іноді також там повітря набирається і самі розумієте я можу бути в недуже ок ситуації
Хто буде засуджувати що в такий час я думаю про таке. ‚ будь ласка я не хочу читати ваші коментарі.
Вибачте якщо для когось тема надто делікатна!
автор Блондинка в Шоколаде • 11 сентября 2022
Все не хлопає а хлюпає***.

Пожмаковна• 11 сентября 2022
Єдине, що вам заважає - комплекси.
Зілля до весілля• 11 сентября 2022
Міняйте партнера!!!! Є мужчини які просто нереально балдіють коли у жінки все сильно волого там..
Ответ дляПожмаковна
Єдине, що вам заважає - комплекси.
Я б так не сказала , я нічого не відчуваю
Взагалі!!!! Тільки вологість бо виділення жахливо багато!
Зілля до весілля• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А як часто секс?
Ответ дляЗілля до весілля
Тільки я не балдію бо не відчуваю нічого
Для мене це теж перебір
Пожмаковна• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Є інші види сексу.
SaBllya• 11 сентября 2022
Я впевнена, що толковий гінеколог вам допоможе, якщо Ви в Києві зверніться до Ірхи Ліни Сергієвни, можна ще Білоконь, але в неї шалена черга і вартість
АнтиТроль• 11 сентября 2022
Переходите на ас.

Зілля до весілля• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Для мене це теж перебір
Може в нього член як олівець?
Любви вам!• 11 сентября 2022
Мабуть як варiант носити постiйно щоденнi прокладки. Чи це так тiльки пiд час кексу там басейн?
Ответ дляSaBllya
Думаєте? Певно треба повторна операція? Я вже на то не піду бо певно моє серце не витримає наступного наркозу ((
Ответ дляЛюбви вам!
Так. Але партнеру дуже некомфортно його як пече від тих виділень ((
Большой секретик• 11 сентября 2022
Автор, питання: як з розміром у Вашого партнера? Можливо справа не у Вас )
Ответ дляБольшой секретик
Ну раніше все було нормально. См 10-11 є.
Красота неземная• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я все ж таки схиляюсь до думки, що не в цьому річ. Принаймні, я із свого досвіду. Не той, партнер, не ті почуття, як наслідок - нічого. Ну і чесно кажучи, із собою я частіше, ніж з чоловіками) а це впливає
Солнечный зайчик• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
10-11 ?
Алина-1240• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вы издеваетесь??не удивительно с таким размером мелкоскопическим
Ответ дляСолнечный зайчик
10-11 ?
Ну вибачте я не буду бігати з лінійкою за ним!

Мусик Пусик• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
вам треба гімнастика для мʼяз тазового дна

якщо ви кажете, що у вас там повітря буває, то це означає лише одна – дуже слабкі мʼязи

я купувала курс у Музики Наталі (шукайте в Інстаграмі), а ви можете хоча б почати з носіння вагінальної кульки, але все таки рекомендую знайти гроші на повноцінний курс
Ответ дляАлина-1240
Я не знаю точно
Ну нормальний на вигляд не малий
Може я помиляюсь
Ну приблизно так
15 точно нема)
Большой секретик• 11 сентября 2022
Самі розумієте, в кого той самий орган, як олівець (як вище написали), тому й з молодою дівчиною, яка не народжувала, буде складно і дівчина нічого не буде відчувати. Коли мені було трохи за 20 був у мене партнер з тим самим олівцем. Я не народжувала ще на той час, але практично нічого не відчувала. Він стрибав і так і сяк. Щось відчувалось тільки в певних позах і то через раз. Я ще тоді подумала, як він умудрився зробити дитину (він розлучений був)
Просто красавица• 11 сентября 2022
автор, любите куни?
Алина-1240• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я не знаю точно
Ну нормальний на вигляд не малий
Може я помиляюсь
Ну приблизно так
15 точно нема)
Это мелкоскопия.сорян
Просто красавица• 11 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
пошли в кино?)
Хорошенькая• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Выделения - это могут быть проблемы эндометрием.
Делайте упражнения для тазового дна, они очень мышцы и там подтягивают.
И посмотрите каких нибудь сексологов что ли, там нет нервных окончаний, это родовые пути. У женщин головка члена - это клитер, и от него все ощущения,
Король дивана• 11 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А в об´ємі?
Ответ дляКороль дивана
А в об´ємі?
Без поняття))) я й не впевнена що в см правильно написала
Треба колись тихенько поміряти
Большой секретик• 11 сентября 2022
Спробуйте, дійсно, анальний секс. Спереду використовуйте вібратор або просто допомагайте досягти потрібного результату пальцями. Або замовте повноцінний вібратор. До речі, можна ще зайти , так скажемо, з іншого боку, і використовувати анальну пробку, за рахунок чого стінки піхви дещо стягнуться і буде краща чутливість.
Я колись проекспериментувала. Чоловік не очікував, був приємно вражений
фан L.O.S.T.• 11 сентября 2022
Вам потрібно працювати з м’язами тазового дна, вони відповідають за цю частину тіла.