Пекельнi Борошна• 10 декабря 2024
Репетитор на дому
Дівчата, підкажіть як у вас, хто водить дітей до репетитора додому. Де ви чекаєте поки з дитиною займаються? В коридорі на табуретці чи йдете десь (а погода то зараз брррр)
Як взагалі це відбувається, треба питати у вчителя одразу чи вчитель сам має сказати? Розкажіть будь ласка про свій досвід
Подмигашка• 10 декабря 2024
У ребенка логопед и репетитор по часу занятия. Я жду на улице ребенка , точнее хожу в торговый центр , минут 10-12 туда, там лажу пол часа и возвращаюсь назад .
Пекельнi Борошна
• 10 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Дякую, що поділилися