Мао_Мяо• 19 декабря 2024

Чи буває в житті так,що вчителя дратує не дитина,а батьки дитини?

Якщо у вас є знайомі подібні історії,можете розповісти.
автор Мао_Мяо • 19 декабря 2024
І чим закінчилися? Тим,що дитину виключили з закладу? Чи вчитель проковтнув своє роздратування!?
Сумка з негодою• 19 декабря 2024
Буває. Чому ні?
120-120-120 (не худею)• 19 декабря 2024
у моєї класної керівнички була особиста неприязнь до мене через моїх батьків. завжди занижувала оцінки, поведінка 2, виклик мами до школи, яка постійно це ігнорила і керівничка ще більше на мені відривалась.
довчилась в тій школі так як по факту не було до чого доколупатися щоб виключати.

а зараз через 20 років після закінчення школи, вона моїй мамі «уті путі, як там ваша дитина?»
GaleTTa• 19 декабря 2024
Я такой родитель))) спрашивайте если интересно как я докатилась до такой жизни😂
Дівка в намисті• 19 декабря 2024
Звісно буває. Але у професіоналів хороших це не впливає на дитину.
Сумка з негодою• 19 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)

А що мама?
Читаючи вас розумію які ж в нас були чудові вчителі. Просто золоті.
Сумка з негодою• 19 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Золоті слова. Вчитель реж людина, яка відчуває ті чи інші емоції, інша справа, як він себе поводить. Адекватна зріла людина, не буде транслювати це на дитину.
Svitlo_• 19 декабря 2024
Буває звісно, дитину вигнати з школи садка практично не можливо.
Луноликая Вика• 19 декабря 2024
Звісно буває.

Я теж дратую вчителів. Але я така неоднозначна мама.
Школі і класу допомагаю багато чим, і вчителям теж, але такий собі борець за справедливість). А враховуючи що я ще й в БК - вибухова суміш.
Дитина теж, доречі періодично ’бореться за справедливість’.

На дитині не сказується особливо. Одна вчитель трохи докопувалась до доньки, але донька сама справилась.
Перловая Кашка• 19 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
Знаю такий випадок. Мама постійно приносила подарунки вчительці і просила більше приділяти уваги дитині. Вчителька казала, що не може приділяти дитині уваги більше, ніж іншим дітям, бо клас переповнений і інші діти також потребують уваги.
Коли на поведінку цієї дитини скаржилися інші батьки, то мама образилася, що вчителька не заступається за її доньку і просить маму проводити виховну роботу з дитиною дома. Мама вважала, що подарунками можна все залагодити, але цього не сталося, тому мама перевела доньку до іншого класу.
Далі я подробиць вже не знаю, але мені казали, що там вчителька не реагувала на скарги батьків, тому батьки зверталися до поліції зі скаргою на поведінку тієї дитини.
120-120-120 (не худею)• 19 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
А що мама?
мамі і тоді і зараз було все одно. вона не бачила проблему. їй було зручно не вникати і робити вигляд що проблеми немає
Сумка з негодою• 19 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це печально. Прям дуже.
Звезда в шоке• 19 декабря 2024
Я такий вчитель. Хлопець з заможної родини, завжди погано одягнений і завжди голодний. Зошитів немає, ручок немає, до його уроків і його життя немає батькам діла. Мама в брендовому одязі, а дитина ходить в штанах, які йому салі та закороткі. В одих і тих самих штанах завжди! Дитина недоглянута, погано пахне, з ним ніхто не спілкується. Бо батьки ’ працюють’. На зауваження та прохання взагалі не реагують. Дитину жалко. Це всього один приклад.
Бідося• 19 декабря 2024
я така вчителька) поведінка дітей мене рідко дратує, в основному поведінка батьків.
автор Мао_Мяо • 19 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
А признаки?В чём проявляется?
GaleTTa• 19 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
А признаки?В чём проявляется?
Признаки чего? Я просто не поняла вопрос
автор Мао_Мяо • 19 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
Признаки того,что вас недолюбливает учитель вашего ребёнка
GaleTTa• 19 декабря 2024
Ответ дляМао_Мяо
Интонация, взгляд и т.д. Я же взрослая девочка, уже что-то понимаю))
автор Мао_Мяо • 19 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
Может быть она со всеми родителями одноклассников вашего ребёнка такая?