АфродитаПетровна• 11 сентября 2022
Якщо заблокувати контакт у вайбер, йому це буде видно?
Якщо блокувати контакт, то коли він надсилатиме повідомлення, він зрозуміє, що в блоці ?
Не фонарь• 11 сентября 2022
исчезнет время вашего присутствия в вайбере и будет видно, что смс не дошла, одна серая черточка будет. поймет, что в чс
АфродитаПетровна
• 11 сентября 2022
А можна якось налаштувати, що коли телефонуватиме, буле чути лише «на даний момент…», наче я поза зоною ?
Анонимарик• 11 сентября 2022
На телефоні у чс внесіть , то буде весь час зривати дзвінок вхідний , якби вибивати йому