Ангелочек с рожками• 12 сентября 2022

Українці поціновувачі піцци від Domino´s Pizza, зацініть їх пропозицію

Як вам така пропозиція? Смакота? Якщо сподобалась переходь на сайт Domino´s Pizza, який працює в численних містах України, якщо їх ще не знеструмили ті, хто жеруть їх піцу у Москві
Мейк-ап форева• 12 сентября 2022
Ответ дляЭлька-Карамелька
Яку піцу на замовлення порадите?
Ми зараз купуємо в Сімейній пекарні

ОйЙой• 12 сентября 2022
вообще не ем пиццу, но это ж сеть. как и кфс, метро, ашан и еще куча каких-то разных компаний, который остались и в рашке и в Украине
Губка Боб• 12 сентября 2022
Не забудьте кроксы выкинуть. Они отлично там продаются.
Фисташковый кокец• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
а чому у них логотип в Україні - у кольорах російського прапору?
Вы невмняемая? Это международный логотип и был разработан десятки лет тому назад.

И вообще, чего вы по рашистским сайтам лазите? Каждый день их смотрите? Или вы выучили все руснявые праздники и под праздник мониторите сайты? Я вот вообще не в курсе когда там день москвы. А вы в курсе.
Фисташковый кокец• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Американский флаг тоже в ’цветах российского’. Пойдите скажите Байдену пусть поменяют флаг
автор Ангелочек с рожками • 12 сентября 2022
Ответ дляФисташковый кокец

для вас не важливо ’вмєняємая’ я чи ні, бо я не до таких як ви звертаюсь, яка заради кацапської піцци співгромадянку образить і в лайно занурить, психіатр мля нашлась тут...Я звертаюсь до українців, щоб знали з яким лайном мали справу, а такі як ви - мені пофіг що ви там собі думаєте і що ви там собі щось там надумали...кацапська піцерія з логотипом у кольорах кацапського агресора
Ответ дляФисташковый кокец
не хоцца отвєчать но так і бить щоб вам понятнєє на вашем язикє: амяріканській флаг не рекламує себе: ’у нас томатний соус кольору Кремля’, читайте мля скріншоти уважно
Ответ дляФисташковый кокец
читай на своєму кацапському особливо в нижньому лівому кутку якщо розумієш не мою мову так їхню
Фисташковый кокец• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Иди лечись.

Ответ дляФисташковый кокец
Иди лечись.
чемодан-вокзал-мацква, там таких люблять
Фисташковый кокец• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Там нет ни слова про цвета флага. Лечитесь, галлюцинации это признак болезни.
Кривая спроса• 12 сентября 2022
Боже вы больная на голову 🤦🏻‍♀️
Ответ дляФисташковый кокец
там написано про флаг моцкви чи ти і свою кацапську не розумієш чи читати не вмієш?
Ответ дляКривая спроса
Боже вы больная на голову 🤦🏻‍♀️
не вплутай Бога сюди, Бог на кацапській не розмовляє
Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
Доминос в Украине - это франчайзи. Оплатили, взяли, пользуются. И kfc тоже. Потому такое галимое качество и потому работают в войну. А мак нет.
Мак тоже скоро будет работать
Ответ дляКу ка ку ка ку
Мак тоже скоро будет работать
Мак буде працювати лише в Україні, нафіг йому треба з тим лайном кацапським вештатись
Кривая спроса• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
сходите к психиатру,серьезно
Фисташковый кокец• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Там написано герб. Так что читать вам нужно поучиться.
Идите лечитесь, вы уже флаг и герб путаете. И выдумываете бред
Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
А вы знаете на каком он разговаривает?

Подскажите плиз• 12 сентября 2022
Я можу на державній і в принципі зовсім не образливо - автор, ви точно сьогодні не з тієї они встали.
karinaanik• 12 сентября 2022
Блин, только вчера заказывали.
Но пицца не вкусная.
Попипиповна• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
вот мак единственный наверное из иностранных заведений, который не франчайзи, то есть купленный нашими бизнес.... потому у них и качество, потому и не работают в войну, что не смогут обеспечить то качество - закупка необходимых продуктов, сроки доставки, задержки, безопасность людей.
Не то что кфс - аа, нету соуса и салата, бахнем соленых огурцов и кетчупа в бутер без предупреждения об изменении рецептуры, пофигу что у неожидавшего подвоха клиента аллергия на соленые огурцы
КоролеВешна• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Ну Вы уже гоните.
Комбинация флага в красно-сине-белом есть у многих стран.
Ответ дляКривая спроса
сходите к психиатру,серьезно
з зеркалом перестань общаться, серьезно
Ответ дляКоролеВешна
Ну Вы уже гоните.
чому ви порівнюєте прапори інших країн з логотипом компанії у якій геть відсутня якась нормально корпоративна політика і який можно спокійно змінити на відміну від прапору? короч жерте далі свою піццу з кольором герба моцкви та йдить собі далі
Ответ дляkarinaanik
Блин, только вчера заказывали.
Но пицца не вкусная.
гівно повне і до війни була, знайдить щось краще, бажано українського виробника, воно того не варте, чесно, не постила якщо б не гівно було, вони його навіть в тій росії не можуть продати, придумали якусь хєрню і моцковску піццу і кольори під герб моцкви аби купили ті тупорилі свинорилі москалі, там дешевка йде з лайнових інгредієнтів, не рекомендую
Ответ дляПодскажите плиз
ну добре що можете, значить є ще надія що ви член соціума, а не працюєте на тероризм свідомо чи підсвідомо, плюс вам особисто, а мені особисто пофіг
Ответ дляКу ка ку ка ку
А вы знаете на каком он разговаривает?
а ви бачили що москалі ваші любимі чинять з людьми? ви думаєте Бог стане на мові проклятих розмовляти дитовбивць гіноцидніків, чи вам замало крові української щоб це зрозуміти, мало вбили москалі українців щоб до вас нарешті дійшло що там Богом і не пахне?
Ответ дляФисташковый кокец
ти ба, таки вмієш читати хоч москальскою, мої вітаннячка!
Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
А что вам врач говорит?