Ангелочек с рожками• 12 сентября 2022

Українці поціновувачі піцци від Domino´s Pizza, зацініть їх пропозицію

Як вам така пропозиція? Смакота? Якщо сподобалась переходь на сайт Domino´s Pizza, який працює в численних містах України, якщо їх ще не знеструмили ті, хто жеруть їх піцу у Москві
автор Ангелочек с рожками • 12 сентября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
А что вам врач говорит?
хз, ти ж ходок по лікарям, не я

Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
хз, ти ж ходок по лікарям, не я
Наверное и правильно, что не ходите. Бесполезно уже ходить
Ответ дляКу ка ку ка ку
ні, просто я пропускаю таким як ти чергу, бо вам потрібніше, я ввічлива) а чого ти тут мені строчеш? обсесівно-компульсивний сіндром у тебе невіліковний чи просто суха вагіна? в чому твоя проблема що ти тут мені пишеш пів дня на мові окупантів?
Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Смотри не лусни от злобы.
Ответ дляКу ка ку ка ку
Смотри не лусни от злобы.
коли вже в тебе апоінтмент до твого лікаря? бо ти мене вже дістала, йди геть кацапка
Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Еще чуть чуть и луснешь, пойду таки, что бы овном не забрызгала меня
Ответ дляКу ка ку ка ку
йди геть з моєї теми кацапка
Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
йди геть з моєї теми кацапка
Ой, фу, что так воняет? Луснули ((
КоролеВешна• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
чому ви порівнюєте прапори інших країн з логотипом компанії у якій геть відсутня якась нормально корпоративна політика і який можно спокійно змінити на відміну від прапору? короч жерте далі свою піццу з кольором герба моцкви та йдить собі далі
Вы больно экзальтированны. Збавте обороты.

Ответ дляКу ка ку ка ку
Ой, фу, что так воняет? Луснули ((
що доміно піцци пережерла своєї любімої та обкакалась тому і воняє так? піди підмийся
Ответ дляКоролеВешна
Удалено администрацией...
Ответ дляКоролеВешна
Удалено администрацией...
Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Что, свое овно не воняет, да? ))