ГЛЮкоза• 13 сентября 2022
Ванная дизайн, плитка не до потолока
Видела фото с такими ремонтами,мне понравилось,но смущает.Это не модно?
У кого такое есть ,вдохновите или поругайте.
У мене так. Але в квартирі висока стеля. Не відштовхувалися від ’модно -немодно’. Просто будинок дає усадку і плитка, яка була покладена відразу, просто в деяких місцях ’ склалася’. У мене і душова кабінка і ванна в одному приміщенні. В душі плитка і над ванною теж. Решта стін пофарбована.
ГЛЮкоза
• 13 сентября 2022
Ответ дляЛозанна
Дякую за відповідь