железный занавес• 13 сентября 2022

Нова пошта шопінг, доставка з Польщі

підкажіть хто користується послугами Нова пошта щопінг
Зробила замовлення , спочатку розрахунок за доставку був 604 грн (на сайті ціна була така вказана в євро по курсу НБУ)
Вже як прийшло повідомлення про те що посилка прямує до мене вартість доставки була вказана 603 грн, я цю суму оплатила через додаток, а зараз заходу в додаток і стоїть до оплати 121 грн , а загальна вартість доставки вказана 724 грн.
Можливо хтось може пояснити що це відбувається, за що нараховує нова пошта ще 121 грн?
Мотористка• 13 сентября 2022
а хто опачує 121 грн? воно точно не сплачене відправником?
автор железный занавес • 13 сентября 2022
цю всю суму я маю сплатити
Мотористка• 13 сентября 2022
можливо нова почшта перерахувала габарити, подзівоніть на горячу лінію - вони пояснять
Скромняшка• 13 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
цю всю суму я маю сплатити
это наверное сама пересылка
604 товар и 121 пересылка
Мотористка• 13 сентября 2022
і оці 121 грн краще не плачуйте поки що, на відділенні перерахуйте вагу обемну і подивитесь чи коретно зробили нарахування, бо НП любить з тим нагріти..
Не жена• 13 сентября 2022
Я коробку шмоток везла чз юкрейнэкспресс там гривен сто с копейками вышло. Нашо вам та новая почта?
Ответ дляСкромняшка
это наверное сама пересылка
604 товар и 121 пересылка
ні це не товар , це доставка . товар був сплачений інтернет-магазину
Оловянный_Прагматик• 13 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Очевидно при поступлении на склад они перевесили и в результате вылезла такая сумма. В личном кабинете есть форма обращения, можете спросить у них.
Оловянный_Прагматик• 13 сентября 2022
Ответ дляНе жена
Быстрее, чем ЮЭ.
Скромняшка• 13 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Еще может быть налог, если посылка больше чем на 100 евро
Подтяжка• 13 сентября 2022
А що ви замовляли чого нема зараз в Україні? Що треба купувати коли повертаєшся з Польщі в Україну?
И__р__и__н__а• 13 сентября 2022
Знаю этот прикол
Некоторые отделения так поступают
Они берут вашу посылку, даже если она в коробке, упакуют еще в одну коробку и вуаля, посылка подорожала на 120грн.
Хоть ругайся, хоть не ругайся, бестолку.
Или стрейчпленкой на 30грн. Намотают сверху
Мотористка• 13 сентября 2022
Ответ дляИ__р__и__н__а
Знаю этот прикол
Некоторые отделения так поступают
чого це ругайся не ругайся - при вас роблять перерахунок і повертають сплачену різницю чи не оплачуєте те що вони там намутили
Ответ дляПодтяжка
З магазину манго дещо треба було прикупити
Подтяжка• 13 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Я заходила в манго то ціни дуже високі і знижок не було хороших :(