железный занавес• 13 сентября 2022
Нова пошта шопінг, доставка з Польщі
підкажіть хто користується послугами Нова пошта щопінг
Зробила замовлення , спочатку розрахунок за доставку був 604 грн (на сайті ціна була така вказана в євро по курсу НБУ)
Вже як прийшло повідомлення про те що посилка прямує до мене вартість доставки була вказана 603 грн, я цю суму оплатила через додаток, а зараз заходу в додаток і стоїть до оплати 121 грн , а загальна вартість доставки вказана 724 грн.
Можливо хтось може пояснити що це відбувається, за що нараховує нова пошта ще 121 грн?
Мотористка• 13 сентября 2022
можливо нова почшта перерахувала габарити, подзівоніть на горячу лінію - вони пояснять
Скромняшка• 13 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
цю всю суму я маю сплатити
это наверное сама пересылка
604 товар и 121 пересылка
Мотористка• 13 сентября 2022
і оці 121 грн краще не плачуйте поки що, на відділенні перерахуйте вагу обемну і подивитесь чи коретно зробили нарахування, бо НП любить з тим нагріти..
Не жена• 13 сентября 2022
Я коробку шмоток везла чз юкрейнэкспресс там гривен сто с копейками вышло. Нашо вам та новая почта?
железный занавес
• 13 сентября 2022
Ответ дляСкромняшка
это наверное сама пересылка
604 товар и 121 пересылка
ні це не товар , це доставка . товар був сплачений інтернет-магазину
Оловянный_Прагматик• 13 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Очевидно при поступлении на склад они перевесили и в результате вылезла такая сумма. В личном кабинете есть форма обращения, можете спросить у них.
Оловянный_Прагматик• 13 сентября 2022
Ответ дляНе жена
Быстрее, чем ЮЭ.
Скромняшка• 13 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Еще может быть налог, если посылка больше чем на 100 евро
Подтяжка• 13 сентября 2022
А що ви замовляли чого нема зараз в Україні? Що треба купувати коли повертаєшся з Польщі в Україну?
И__р__и__н__а• 13 сентября 2022
Знаю этот прикол
Некоторые отделения так поступают
Они берут вашу посылку, даже если она в коробке, упакуют еще в одну коробку и вуаля, посылка подорожала на 120грн.
Хоть ругайся, хоть не ругайся, бестолку.
Или стрейчпленкой на 30грн. Намотают сверху
Некоторые отделения так поступают
Мотористка• 13 сентября 2022
Ответ дляИ__р__и__н__а
Знаю этот прикол
Некоторые отделения так поступают
чого це ругайся не ругайся - при вас роблять перерахунок і повертають сплачену різницю чи не оплачуєте те що вони там намутили
железный занавес
• 13 сентября 2022
Ответ дляПодтяжка
З магазину манго дещо треба було прикупити
Подтяжка• 13 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Я заходила в манго то ціни дуже високі і знижок не було хороших :(