Бабульция• 13 сентября 2022
І знову масочний режим..
З сьогодні в школі почався масочний режим, батькам вхід заборонили. Невже люди іще не зрозуміли, що над ними проводять досліди, що корона, віспа, і ще хрін знати що, створені штучно?! Прийняла таке рішення, що йтиму проти системи, і не одягати намордник.
Цікавить думка інших. Ви знову одягатимете маски, будете дотримуватися дистанції, бо вам так наказали?? Чи все ж таки ви прозріли?
Результат:
вже голосів:
127 (40.19%)
Одягатиму маску
83 (26.27%)
Ні, не одягатиму
76 (24.05%)
Зрозуміла,що це створено штучо
30 (9.49%)
Зроблю те що скажуть
mmi583@mail.ru• 13 сентября 2022
Ответ дляblondy dawa
щодо експерименту зрозуміло стало ще в прошлому році, особливо дійшло коли хворого тата на корону провакцинували зверху вакциною...52р. - швидка, уколи, реанімація, знову уколи за 20тис грн потім 40тис грн....покращення і на ранок тромб....засипали землею😭 паралельно мама лежала в іншій лікарні...навіть чоловіка не змогла поховати💔
Але експеременти-експерементами, та хворіти знову не хочу, якщо це велике скупчення ,наприклад магазин чи ТЦ , то буду вдягати і не тому що хтось так захотів, а тому що вірус запущений- живе, а отже я і моя сім´я в зоні ризику! Ховати нікого не хочу!!!
А в мене здорового тата з негативним тестом але з температурою на фоні височенного тиску заперли в ковідне відділення. І лікували. Можете собі це уявити?
Liliana12345• 13 сентября 2022
Ответ дляroksinata
В большинстве стран маски носились даже когда просто двор выходили погулять. Привита большая часть населения, а корона как была так и есть и постоянно бьёт рекорды заболеваемости. Может уже пора самому оценивать ситуацию, а не слушать телевизор и тогда до каждой башки дойдет что маски и прививки до одного места?
Не уговариваю никого прививаться. Просто нужно соблюдать карантинные меры. Я переболела второй раз. После прививки. И заняло это неделю с темп.37 и горлом. В отличие от предыдущего раза, без прививки, когда ситуация была намного сложнее. И телевизор мне некогда было смотреть, насмотрелась на смерти в больнице, когда люди задыхались под маской.
Liliana12345• 13 сентября 2022
Ответ дляromantica
Сочувствую Вам.
Да, много хороших людей умерло от ковида. А еще больше не умерло, просто переболело за эти 2 года.
При чем тут Автор и маски? Маски спасают от ковида?
Вы лично уже болели? Не в бункере же живете...
Я уже два раза болела. Первый, самый страшный раз, когда тоже не верила, вся такая фыркала, как здесь некоторые. Потом после прививки, но уже с маской и антисептиками, почти бессимптомно.
Nature is a miracle• 13 сентября 2022
Ответ дляFotografkiev
В мене батьки перший раз також в жовтні 2020го перехворіли, самі не зрозуміли де його знайшли, бо постійно маски носили і все обробляли, ніхто до них у гості не ходив.
Ось і я про це саме. Маска не врятувала, хоч у мене окремий кабінет і я весь час в ній сиділа й параноїлася. Зараз буду вдягати маску тільки там де заборонено без маски й зовсім не через вірус, а щоб не марнувати нерви та час на розбирання ситуації. Вийшла, зняла. І повірте, я кожні дві години маску вже давно не міняю.
Вдруге ковід підтверджений був через рік, в жовтні 2021. Легко все. І ось на тому тижні мене знову схоже перетрухало, але вже навіть не тестувалася.
Ответ дляLiliana12345
Так Вас маска спасла? Или иммунитет + прививка?
В моем окружение переболели уже все (кажется).
Летом болел папа и свекровь, не зависимо друг от друга (73 и 75 лет). Мы понервничали, но все обошлось.
Liliana12345• 13 сентября 2022
Ответ дляromantica
И маска, и иммунитет. Мне неприятно ездить в общественном транспорте, например, с сопливыми людьми
oksigen_ks• 13 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Звісно. А ще антисептики і утримання від відвідання масових заходів.
Расскажите это людям в бомбоубежищах или тем, кто в Харькове в метро жил, чтоб не посещали «массовые заходы»
Mira29-c3c3• 13 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
У мене в оточенні зараз 3 людей хворіють короною. Тяжко хворіють. Маму восени з того світу дістали з 75 відсотками ураження легень, дядько рідний помер.
Я за масковий режим обома руками
Якби ж та маска допомагала.
Наша дитяча лікарка дуже береглася ,маску носила завжди.На жаль не допомогло 🥲🥲🥲
Rikitikitavi_2022• 13 сентября 2022
Сьогодні в парку маску хтось викинув...ну нащо таке робити? по-перше, в парк маску тягти, по-друге - не донести до сміттєбака пару метрів, ці кляті маски якраз ту заразу отак і розповсюджують, ще бісять дівки які прокладки використані в публічних душевих спортклуба залишають, хворі люди, хоч в масках хоч без
Rikitikitavi_2022• 13 сентября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Якби ж та маска допомагала.
маски допомогають іншим коли людина кашляє, захищає від слюни, і все, а в деяких випадках вона навпаки небезпечна, коли просочується вологістю від дихання, і таким чином стає ідеальним місцем для вірусу, які обожнюю вологу, то навпаки якщо людина не хворіє - в масці в неї більше шансів заразитися, ніж без
Светлана_82• 13 сентября 2022
как же легко манипулировать людьми
я уже думала, после 24.02 на эту фигню никто не поведется
но нет, хомячки тут как тут, на стреме
у меня к вам один вопрос: где вы все, заядлые масочники, спасатели бабушек и прочее, были в феврале, марте...?
хоть одного бы в маске встретить - но нет, без команды из телевизора хомячки маски не носят
но нет, хомячки тут как тут, на стреме
Ответ дляMira29-c3c3
Якби ж та маска допомагала.
Маска не панацея, и ее должен одевать больной, тогда немного уменьшается риск для тех кто рядом, и уменьшается, а не исчезает, это как с прививкой, она помогает легче перенести или вообще не заболеть, если доза вирусов была не большая, а не 100% гарантия.
Valentinka kartinka• 13 сентября 2022
Радійте що ваші діти відвідують школу, хоть в масках хоть без, наші всі на дистанційному :(
Ответ дляLiliana12345
Не, це характеристика тех, кто заражает людей.
А чого ви боїтеся? Ви ж в масці і вакциновані, значить в безпечі!!!
Liliana12345• 14 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Я з Харкова.
Liliana12345• 14 сентября 2022
Ответ дляzoryana_89
В мене є родичі похилого віку і я не хочу, щоб вони хворіли
oksigen_ks• 14 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Я з Харкова.
И? Уже вернулись и рассказываете про масочки? Специально свеженькую регистрацию сделали?))
Liliana12345• 14 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
У вас все впереди, уважаемая. Прижмёт, быстро масочки оденете)))
oksigen_ks• 14 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Удалено администрацией...
Liliana12345• 14 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Удалено администрацией...
oksigen_ks• 14 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Удалено администрацией...
Не, вам, видимо, мало)). Кушайте не обляпайтесь
Liliana12345• 14 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Мимо .
Теперь очередь за неверящими
oksigen_ks• 14 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Мимо .
Теперь очередь за неверящими
Так я болела короной, чем вы меня хотите напугать? Чет вам антидепрессанты не помогли, агрессивный бот какой-то
Liliana12345• 14 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Родителей хоронили? Нет? Тогда зачем спорите?
oksigen_ks• 14 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
Одного из родителей хоронила, не корона. И? Люди смертны. Все когда-нибудь уйдет и массочка никак не поможет
Liliana12345• 14 сентября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Вот потому и не верите, что при короне тоже могут умирать.
oksigen_ks• 14 сентября 2022
Ответ дляLiliana12345
А я не говорила, что не могут. Могут, как и от всего остального. Когда я переживала за маму во время, якобы пандемии короны, то привозила ей продукты, полностью всем обеспечивала и заходила в маске. И не давала лазить ей где попало. Но от посторонних людей ничего не требовала, тем более от всего населения страны