побольшомусекретику• 13 сентября 2022
Як звали вашу пробабцю?
Цікаво послухати які раніше були імена
miraclegirl• 13 сентября 2022
Мария (прожила до 104 лет) , Текля, Павлина. Ещё одну не знаю, дедушка из детдома.
Чтооооооооооо?• 13 сентября 2022
мои обе прабабушки немки Поволжья одну звали Берта, вторую Хелена.
КонФФетОшка• 13 сентября 2022
Ответ для40каградусная
Анна і Анна
Ганни. Ані після совка з´явились
Я шалунья• 13 сентября 2022
Мою Милания. Прожила длинную жизнь, пережила войну. Наверное раньше люди были крепче, здоровее
Барабасиха• 13 сентября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Меноніти?
Ищу Аленя• 13 сентября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Анастасія, Дарья, Марфа і Ядвіга. З цікавих імен був прадід Ілларіон
А у моей бабушки брата звали Дасий.
Чтооооооооооо?• 13 сентября 2022
Ответ дляБарабасиха
Меноніти?
нет, полные атеисты))) одна была ученым физиком, вторая домохозяйкой.
40каградусная• 13 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Ганни. Ані після совка з´явились
Ви тю тю? Анна матір Марії і Анна найпопулярніше ім‘я в світі, мої бабці Анни, а рісля совка ви з‘явились
Барабасиха• 13 сентября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
А пращури? Катерина німців-менонітів запрошувала на свої землі, серед менонітів багато бізнесменів та науковців було.
Магиня• 13 сентября 2022
По маме Мария Афанасьевна, ее сестру звали Прасковья Афанасьевна, а по папе Валентина Тихоновна.
КонФФетОшка• 13 сентября 2022
Ответ дляvikka-vs
Так во времена жизни наших прабабушек совком еще и не пахло.
Ну да. Були нормальні імена. А після років нав´язування комплексу меншовартості, утисків української мови всі стали Даніїлами, Кірілами, Аннами і т.д.