Тема просто побалакати. Натрапила я в Інтернеті на статтю, яка написана 2018 року. Там розповідається як путін замилював очі Європі. Як купив її з тельбухами. І про те, що українці разом з Британією і Штатами є форпостом цивілізованого світу. І ще цікавий момент - автор пише, що об Україну путін зуби зламав. Значить цей покидьок не міг перенести поразки і зробив усе, щоб у 2022 році завдати нам страшного удару у вигляді повномасштабної війни. Кому цікаво, почитайте.
Ответ дляLenina
Переживаю, щоб він і тут не купив багатьох
То наші дуже падкі на гроші
Думаю вже час пройшов, то на початку треба було, тепер наші тихо мирно напиндять з грошей що країни виділяють і потім ще собі медальок навішають за заслуги і будуть пиндить далі бо лишаться при владі
Oleksandr S• 13 сентября 2022
23 лютого пригадав дану статтю 2020 року.
Я її ще тоді у 2020 запостив на своій сторінці у фейбук.
Перечитав. Ліг спати.
24го прокинувся від вибухів.
А дехто каже, що не попереджали. Але не всі вміли слухати і бачити.
Перечитав. Ліг спати.
24го прокинувся від вибухів.
Ответ дляOleksandr S
Перечитав. Ліг спати.
24го прокинувся від вибухів.
Перечитав. Ліг спати.
24го прокинувся від вибухів.
Такого плану інформація в інфлормаційний простір для широкого загалу не потрапляла. Натомість, перші особи держави виступали із заспокійливими речами
Oleksandr S• 15 сентября 2022
Ответ дляspain2406
Цю обкладинку вже, напевно, всі бачили.