Сиамская сороконожка• 14 сентября 2022

Питання про парфум , просто не можливо

Невже вам приємний той задушливий аромат якоїсь підробки на Монталь троянда а можливо щось інше . Це жесть . В метро з вами поруч не можливо їхати в одному вагоні , навіть на вулиці поруч іти не можливо . Це так , можливо хтось почує і змінить цю дешеву парфумерію, яка себе іменує НІША))))
УлыбАчка• 14 сентября 2022
этим парфюмоманьякам всегда было пофиг на окружающих, главное шоб оно пахло
СССРовна• 14 сентября 2022
Ой ну ладно, лучше так чем с грязной головой и вонючими подмышками.
КрестьянинДиор• 14 сентября 2022
Я вас услышала
УлыбАчка• 14 сентября 2022
Ответ дляСССРовна
не лучше
автор Сиамская сороконожка • 14 сентября 2022
Ответ дляУлыбАчка
Так не пахне ж)
Ответ дляКрестьянинДиор
Я вас услышала
Дякую )))) 🌻
Ответ дляСССРовна
Чесно , однаково . Що те що інше - вонь .
Распутница• 14 сентября 2022
Ответ дляСССРовна
До чого тут одне до іншого?)
СССРовна• 14 сентября 2022
Ответ дляУлыбАчка
не лучше
Объективно лучше если человек чистый и просто пахнет духами которые вам не нравятся.
ЛедиДи• 14 сентября 2022
Хоч дорогий, хоч дешевий. Питання в кількості.
УлыбАчка• 14 сентября 2022
Ответ дляСССРовна
все же уточню, не пахнет, а дико воняет, вылив на себя бутылку духов
СССРовна• 14 сентября 2022
Ответ дляРаспутница
До чого тут одне до іншого?)
До того что если рядом чистоплотный человек можно потерпеть его духи. А если грязный стоит воняет то рядом противно находится. Жирные головы под твоим носом и тп.
Бабулька• 14 сентября 2022
Ответ дляСССРовна
Та не скажіть. Я від жирної голови відійду, або відвернусь, а від парфума ніде не дінешся. Ці аромати з ранку в транспорті, якийсь жах. Плюсую за всі монталі, вони жахливі для більшості.
энциклопУдия• 14 сентября 2022
І ще велике прохання від всіх, хто знає, що таке токсикоз при вагітності не зловживати навіть гарними ароматами
волосатое стекло• 14 сентября 2022
Ответ дляСССРовна
Или еще тебя касаются чужие волосы🤮
Лучше Монталь вперемешку с Кирке😀
Ответ дляСССРовна
Ні , не те що не подобаються , вони подразнюють так , що хочеттся кашляти або натягти протигаз .
СССРовна• 14 сентября 2022
Ответ дляБабулька
Так первопричина вашего недовольства глубже чем запах монталя. Или вцелом вы любительница общественного транспорта и утренних поездок в нем, и все остальное кроме чужих запахов вас удовлетворяет?
Ответ дляэнциклопУдия
В тому й справа , що це не питання смку , це нЕсмак. Є алергики , діти , вагітні , астматики .
Налитое яблочко• 14 сентября 2022
Наверное много на себя выливает.
Монталь - это вообще на любителя
Бабулька• 14 сентября 2022
Ответ дляСССРовна
Политый парфюмом, не значит чистоплотный)) Ну нравится тебе этот запах, нюхай. Но почему то все думают, что этот ужас и другим нравится. И давайте не лукавить, в метро я ни разу не слышала Килиан, самое ’дорогое’, это знаменитые вонючки монтали.. Дешевле пахнет разве, что разливайки в переходах.
Робот Вертер• 14 сентября 2022
Авторе, а може вам пересiсти на власний транспорт? На всiх любителiв пiдробок вам нервiв не вистачить.
Я теж така була, психована. Як чоловiк почав пiдвозити на машинi на роботу i з - питання вiдпало.
В машинi обожнюю його CK One 🙂 оригiнал, звичайно.
Кашка-маняшка• 14 сентября 2022
К счастью в общественном транспорте не езжу, поливаюсь чем хочу и как хочу.
Налитое яблочко• 14 сентября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Токсикозу отсутствие ароматов не поможет ))

Я пережила его два раза по 3 мес.
энциклопУдия• 14 сентября 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Тоді вже не несмак, а етикет)
Бабулька• 14 сентября 2022
Ответ дляСССРовна
Я езжу на роботу в метро. Нет финансов ездить на такси, или своим авто. И так ездят еще тысячу людей. Все устраивает, кроме теток, поливших себя с утра монталями, как мужик умытый одеколоном)) И почему бы мне в этой теме не нвписать об этом.
О любительницы общественного транспорта не поняла вас. Вы хотели что то заковыристое для меня написать, но как то не удалось?
Ответ дляРобот Вертер
Я не психована ) відійшла , та й все . Але це ж не тільки в транспорті , це і на вулиці і в магазинах в кінотеатрах і т.д. І чому мені їхати по прямій гілці метро на власному транспорті годину, якщо я за 20 хв приїзджаю.
БлинчикБезСметанки• 14 сентября 2022
О, Монталь Роуз маск мої улюблені )))
энциклопУдия• 14 сентября 2022
Ответ дляНалитое яблочко

Я пережила его два раза по 3 мес.
Звичайно він не припиниться, але мій легше переносився, коли не задихалась від ароматних дам) та й джентльменів теж)
СноваЗдорова• 14 сентября 2022
О, моя боль. Приходилось выходить из вагона метро когда кто-то вонял этим монталем. Я не знаю чем оно пахнет носителям, но я даже не могу объяснить чем оно воняет мне, я не понимаю из чего оно состоит.
_Alekssandra_• 14 сентября 2022
Автор, люди не розуміють. Ну не було в них якісних парфумів, купляють те, що є і не розуміють в чому річ. Я просто себе здадую в 17-19 років :)
В транспорті то ще таке. В мене була сусідка по кімнаті на минулій роботі, перед кожним виходом із кабінету вона ’пшикалася’ якоюсь дрянню, кожного разу не менше 5 разів. Я спитала, що це за хімічна атака, отримала відповідь, що це вона придбала і метро і за таку ціну ’не жалко обливатися’.