Омлетик• 14 сентября 2022

Це неадекват чи шо то було?

Після розлучення з чоловіком, почав мені писати один знайомий. Знайомі ми особисто декілька років. Спочатку просто як справи, як день і так далі. Потім переписка стала більш особиста, з елементами флірту. Запрошував декілька разів на каву, але мені не виходило. Потім я погодилась, але йому в останній момент не вийшло. Короче він весь такий готовий допомогти, сам пропонує допомогу, запропонував до нього на роботу влаштувати. І в той же вечір пише - ´я тут сижу і думаю нах* мені твої особисті проблеми, твоє працевлаштування´. Я пишу - ´дійсно, нах* воно тобі´. І все, він злився, перестав писати. Виписував два місяці день в день, а тут бац і злився 😀
Тепличная• 14 сентября 2022
Заблокируйте и забудьте
Леди Репях• 14 сентября 2022
Непоследовательный и ненадёжный. Не думаю, что Вам это надо. Работать с таким так вообще атас, не ведитесь, если передумает.

А ответили ему Вы хорошо, одобряю.😛😀
v_o_l_n_a• 14 сентября 2022
неадекват
Veronika_100k• 14 сентября 2022
Контуженный какой-то 😂
Норм, пусть катится, неизвестно какой ещё климакс его настигнет в пути, раз изначально такие ’приливы’🥴
Красота неземная• 14 сентября 2022
То він сподівався шо ви одразу йому член впадете(( а ви як нормальна жінка себе поводили, здувся кавалер, хай пиндує лісом
Валюшка С.• 14 сентября 2022
Может с психикой качели
Кокосиха• 14 сентября 2022
У него было свободное время. Например, жена временно в отъезде. Теперь жена неожиданно вернулась.. )
Дайте подуться• 14 сентября 2022
Может думал, что вы ему что-то прмятное напишите, в симпатии признаетесь
Мол, как это зачем, потому что ты мне очень нравишься, потому что ты добрый, заботливый, отзывчивый и т.п🤔
автор Омлетик • 14 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Він самотній. Це точно, ми знайомі давно
Кокосиха• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Тогда ответ один - ПМС
Лагшмивара• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Значит, он хотел от вас внимания тоже в плане флирта и потому разозлился потом, вы же ничего не делаете…
автор Омлетик • 14 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Тогда ответ один - ПМС
Писав писав 2 міс і передумав
автор Омлетик • 14 сентября 2022
Ответ дляЛагшмивара
З моєї сторони теж була увага і флірт. Але оце ´нах мені це все треба´ поставило в тупік. Ну тобто? То для чого ти мені виписуєш, витрачаєш свій і мій час
Кокосиха• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Писав писав 2 міс і передумав
Ну честно, нет у меня пояснений).
Может он для себя установил Вам дедлайн на, грубо говоря, ’даст/не даст’, и именно в этот день срок вышел)
автор Омлетик • 14 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Ну честно, нет у меня пояснений).
Коли я погодилась на каву, то він передумав може в нього психічні качелі -треба - не треба, подобається - не подобається?
Бронетапок• 14 сентября 2022
Він думав що свіжорозлученій жіночці швидко вийде встромити свого дрючка, трохи флірту в вайбері, пару обіцяночок і все, а потім побачив, що не так сталося як гадалося, то й пішов шукати легший варіант
Кокосиха• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Испугался может).
В любом случае я бы не парилась, что такой прынц с крючка сорвался. Мало ли, какие странности у него в отношениях
автор Омлетик • 14 сентября 2022
Ответ дляБронетапок
Ой які вони дивні
Залатавая• 14 сентября 2022
В нього гормони шалят
Залатавая• 14 сентября 2022
Спасибо, Бог отвел!
Бронетапок• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Ой які вони дивні
я на повному серьйозі, чоловіки зазвичай думають, що після розлучення жінка в такому розпачі, що готова з будь ким переспати
Залатавая• 14 сентября 2022
Ви для нього занадто хороша. Не по зубах йому
Жена миллионера• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Ну, неудивительно, что самотний. Заблочьте его
Бжоли-бандерівці• 14 сентября 2022
Вважайте, що вам пощастило, не багато часу на нього витратили. Вже показав себе)
Джавеліна• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Писав писав 2 міс і передумав
Не дали, вот и слился.
автор Омлетик • 14 сентября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Та сам відвалився. Потім ще щось написав. Я йому відповіла - А для чого ти мені взагалі пишеш? - Відповів більш не буду. - Я написала ок.
автор Омлетик • 14 сентября 2022
Ответ дляДжавеліна
Не дали, вот и слился.
А нащо оце ´звертайся в будь-який момент, допоможу чим зможу, пиши, не соромся, влаштую до себе на роботу´. Щоб швидше дала?
Джавеліна• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Ну да...
Бронетапок• 14 сентября 2022
Ответ дляОмлетик
Ви ото як маленька
автор Омлетик • 14 сентября 2022
Ответ дляБронетапок
Ви ото як маленька
Після років невдалого шлюбу перестала орієнтуватись в ділах амурних