Сколько_мне_лет?• 14 сентября 2022
Как предотвратить развитие деменции у человека?
Мама чудить стала
Бутылка Кифира• 14 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Вам шашечки или ехать?
В докмед слишком много неизлечимых состояний, т.ч. выбор за ’болеющим’ :)
В батька була деменція на фоні 2 інсультів. Яких ьіки ноотропів і стимуляторів не застосовували, навіть затормозити не вдалося..але вам ,звичайно краще знати.
Ответ дляБутылка Кифира
Ну так к старости нужно готовиться смолоду.
Т.ч. да мне виднее, я за превентивную медицину
Бутылка Кифира• 15 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Вам було б відніше, якщо б ви були не теоретиком. Але ж рада, що ви тільки теоретик