Котенок аки рысь• 15 сентября 2022

Ридаю. Без перестанку

Бог мене карає без перестанку. Просто без перестанку
Такого життя в мене ще не було в проблемах
Бідах
Сльозах
Скажіть чому воно таке важке доросле життя?(
Хочеться просто піти і пропасти
Так то все результат моїх неправильних рішень
Але щоб так жорстко було(
Мені так боляче
І я не маю з ким поговорити тільки плачу яа скотина від того болю (((((( може я на це заслуговую я не знаю
Але я зараз проживаю пекло
язззззь!!!• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Повірте думаю і плачу
Тут або двох калічити
Або рятувати одну ціною іншою
Тому і пишу що я тварюка остання
а вариант взять вещи и уехать за границу не катит конечно же.
волонтеры помогут, без еды точно в Германии не останетесь. без помощи врачей тоже. жилье какое никакое будет. а там станете на ноги, пойдете работать хоть уборщицей хоть кассиром.
ДЕЙСТВУЙТЕ. ради детей хотя бы. раз себя не уважаете

Стервочка• 15 сентября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Навіщо ви добиваєте словами?
Но ведь девушка отчасти права. Автор наслаждается своими страданиями и своим состоянием, фоточки делает.
язззззь!!!• 15 сентября 2022
это в каком городе интересно така тварина живе? лучше б в зсу свою силу показывал. так нет же...
ох и бабоньки, угораздит вас выбрать мудака
автор Котенок аки рысь • 15 сентября 2022
Ответ дляСтервочка
Дай Боже щоб ви такі «фоточки» не робили.
Ответ дляязззззь!!!
Я впевнена що він вже сам забереться і з’їде
Я просто думаю як жити далі і що з вагітністю робити
І чому я така тварюка допустила таке і своєму житті
Стервочка• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Ну якби Ви не ображайтесь, але травмована людина не біжить робити фото своєї травмованої ноги від, наприклад, ДТП.
Якщо це дійсно травма, то не до фоточок. Ми б Вам повірили і на слово.
Тим більше ви ж їх не для зняття побоїв зробили. А так, показати
Ответ дляСтервочка
фото знаєте чому зробила? щоб було мені яа доказ
повірте , пригодиться
А під час ДТП просто свідки роблять.
Ответ дляСтервочка
і я не ображаюсь
Повірте якщо мене зараз тут хтось обматюкає і підійде на вулиці і плюне я і слова не скажу
Стервочка• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
повірте , пригодиться
А під час ДТП просто свідки роблять.
Доказ це в лікарню їдьте. А фоточки то таке.

язззззь!!!• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
нет. вы плохо знаете психологию таких людей. во первых , я уверена это не первый раз. а если первый то 10000% не последний. во вторых, уезжайте, он вам покоя не даст. что вам делать в нищите и под бомбами, без поддержки? хватит страдать, соберите волю в кулак и едьте обустраивать жизнь. страшно поначалу, а потом радость что рискнула и вырвалась из болота
Деловитая• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Я вагітна термін невеликий 11 тижнів
І ридаю ще більше бо не з-над як правильно народжувати чи ні
Бо старша вже очима кліпає дивно і дивно веде себе
Тому і ще більше плачу
Вы ведь уже писали. И не один раз.
И фото выкладывали побоев. И про ребёнка и его тик писали.
Ответ дляДеловитая
Вы ведь уже писали. И не один раз.
особисто я про це пишу тут вперше
але уявіть таке буває багато в кого!
Федорино Горе• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Повірте думаю і плачу
Тут або двох калічити
Або рятувати одну ціною іншою
Тому і пишу що я тварюка остання
Аборт - это не приговор.
Есть возможность обратиться к психологу или психотерапевту? Оплатить сеанс.
Вам это необходимо.
язззззь!!!• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
і я не ображаюсь
типичная роль и поведение жертвы.
нельзя так.
СережкинаЯ• 15 сентября 2022
Автор, навряд чи він поїде, чи кудись ще дінеться. Вони хворі на голову, пожалійте дитину, яке це бачить.Це не припиниться, Ви маєте взяти себе в руки і піти. Я знаю що таке побої, в мене було ребро зламано. Психологічна травма ще довго буде.
Ответ дляФедорино Горе
Аборт - это не приговор.
Вам это необходимо.
що ви маєте на увазі не приговор?..
Ответ дляязззззь!!!
типичная роль и поведение жертвы.
нельзя так.
Господи Боже ну як вийти з цієї ролі жертви?
Федорино Горе• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
що ви маєте на увазі не приговор?..
Я имею в виду, что это тоже выход из положения,если не делать из этого драмы .
Вы можете перестать себя обвинять и обратиться за помощью? Вам она необходима.
На иголках• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Я вагітна термін невеликий 11 тижнів
Тому і ще більше плачу
я б переривала і йшла від такго чоловіка. Власне, я так колись і зробила.

Ответ дляСережкинаЯ
Дінеться, і нехай котиться
До всього він сказав що я груба, негарна яа він мені зраджує
Як я йому непотрібна.
Нехай котиться
Моя проблема в іншому як жити далі… бо я до котилась до дна тому і плачу
най би я сама йшла на дно і то не шкода
Але я тягну на дно ще й свою дитину
От від цього мені так боляче
Безникая• 15 сентября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Ищите поддержку близких: мама, папа, сестра, брат. Возможно, вам стыдно будет рассказать им, что происходит. Возможно, вначале вы наткнетесь на: зачем вторым забеременела. Но с их поддержкой вы справитесь. Но живя так, вы никакого скачка в другую жизнь не совершите. Он будет вас бить, вы будете терпеть.
А зачем она вторым забеременела, вот правда
СережкинаЯ• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Тікайте, більше ніяк, я пішла з дитиною вибачте з одними трусами, все кинула. Були погрози, суди, але пережила. Вийшла заміж і тепер знаю як можна по іншому. Я прожила з тварюкою майже 13 років, тепер дуже шкодую, не повторюйте такої помилки.
Ответ дляНа иголках
скажіть як ваше життя склалось? бо в мене таке враження що та дитина стане ангелом і все життя мене буде переслідувати і питати мама за що
Федорино Горе• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Дінеться, і нехай котиться
Як я йому непотрібна.
Нехай котиться
най би я сама йшла на дно і то не шкода
Але я тягну на дно ще й свою дитину
От від цього мені так боляче
Понимаете, вам нужно полечиться.
Нужно найти причину,почему вы так себя ведёте.
Одна вы, очевидно,не справляетесь.
Обратитесь к психологу онлайн, в кризисный центр жертв насилия, на телефон доверия и тд.
Ответ дляФедорино Горе
Понимаете, вам нужно полечиться.
Одна вы, очевидно,не справляетесь.
завтра обов’язково цим займусь. бо я не справляюсь сама ніяк це факт
Я скоро помішаюсь
СережкинаЯ• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Я проти абортів, але зараз би сказала по іншому. Ви маєте думати про вже народжену дитину і про себе.
Федорино Горе• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Зачем такая драма?
Вы можете успокоиться? Никто вас не будет преследовать. Вы хоть знаете количество абортов в Украине за год? Очевидно,что нет.
Очень много.
На иголках• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Не було в мене таких думок. Я мала двох дітей, чоловіка що мене зраджував як виявилося.
Дітей більше не планувала. Шкодую що погано береглася, що завагітніла від мудака.
Про аборт ні, не шкодую.
Від чоловіка пішла, діти вже дорослі, все ок.
Ответ дляФедорино Горе
Зачем такая драма?
Очень много.
я знаю.всюди абортів багато.
але просто як жити після цього?я себе завжди дуже накручую
а ще мені як розказали тут за релігію і чим я захворію і як душа тої дитини буде просто літати і я все,я сходжу з розуму
Федорино Горе• 15 сентября 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Я скоро помішаюсь
Выпейте успокоительное. У вас есть что-то дома?